It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

didalf

Well-known member
🍎טום אהוב: נו שיהיה טום הידלסון, רק כי לא עולה לי טום שאני מעדיפה שומרת על זכותי שלנות את דעתי אם אני אזכר במישהו אחרת.
לאלא בחירה נכונה מאד.
🎱שירי החודש:

מהמם|מאוהב|
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אני משערת שסדרה עם הרבה יהודים- אז סיינפלנד נגיד?
חחחחחח זה דרך מעניינת לחשוב על זה.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? לא בטוחה מתלבטת בין סאות'פארק, לסימפסונס לפיוצ'רמה.
זה נצח:-0
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שעברתי לגור לבד
|כן|
:-D
אבל בואי נקווה שמה שהולך פה לא יקח שש עונות וסרט|בוקס|
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שהרוח זזה יותר ולכן מקומות מתאווררים יותר מהר
וואלה.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) איזה מהם?
כדי תתחיה לנצח- ג'סי פינקמן
המסכן הזה מה הוא יעשה עם חיי נצח בקושי הוא שורד את הרגילים.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? שובר שורות - כשג'יין מתה ;-(
;-(

It's Always Sunny

Well-known member
אני משער שכן...לא בדקתי בתכניה וכל זה, אבל אני משער שיהיו אנשים שיבואו בקוספליי בשביל הכיף! וכנס אנימה? פעם אחת...הייתי ממש ליד, אז הלכתי, עוד בערך חצי שנה אני הולך לכנס בחו"ל...ואחרי זה לקרוז דיסני!
איזה כיף, זה בסדר לשאול איפה הכנס יהיה?

מרגיש לי אור שאת לא הכרת את המשפט הזה מלפני, כן? כי זו ילדות
דווקא הכרתי.
כנראה שזה עדיין היה אופנתי לומר את המשפט הזה כשהייתי קטנה :-D

אני אוהבת שדמות מנצחת את השחקנים של ניק ועדי
חחחחח

אני נהיית פרנואידית בגלל ספוילרים אז אני מסמנת אבל את מכירה את הדמות הזו אז זה לא ספוילר בשבילך: אנג'ל.

אין כזה דבר, הפורום הזה הוא מקום בטוח
יופי, אני שמחה:-] אני פשוט מתפדחת בגלל שאלה אנשי חדשות של ישראל ואומנם ברור לי שרוב הסיכויים שהם לא יגיעו לפה אבל יש משהו בידיעה שאני כותבת על מישהו דובר אנגלית כי הוא בחיים לא יגיע הנה.
אבל התשובה שלי היא תמר איש שלום או איילה חסון.

סרט שגדלתי עליו והוא נחשב אנדרייטיט
(y)(y)לא יצא לי (מן הסתם) להיתקל במישהו שמכיר את הסרט, אז גרמת לי לחכות לשבוע נצפה בו :-):

היה לי שבוע עמוס, ולא רציתי להתחיל לראות בלחץ, אני אוהבת סדרות שאני ממש אוהבת לראות בנחת
אני בפסח אתחיל לראות
|חיבוק|
מקווה שבפסח יהיה לך פחות עמוס ושתיהני מהפרק של היורשים.

🎱סדרות החודש: Swarm - סדרת אימה חדשה שבין כותביה דונאל גלובר (לא משהו שהייתי ממליצה לאף אחד/ת בפורום, לא כי לא אהבתי, אלא כי לא נראה לי שאף אחד פה יהנה ממנה).
🎱סרטי החודש: Dead Ringers - סרט אימה של דייויד קרוננברג מ- 1988 (אותו ככנ"ל עם הסדרה)
אימה זה הז'אנר האהוב עלייך?

🎱קראש החודש: ביילי אייליש
את אוהבת את המוזיקה שלה?
הייתי מתייגת את אח שלי בשרשור כי הוא אוהב את בילי איילי אבל הוא לא יגיב במילא |שפם|

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אני משערת שסדרה עם הרבה יהודים- אז סיינפלנד נגיד?
וואו, לא חשבתי על זה :-D

🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? לא בטוחה מתלבטת בין סאות'פארק, לסימפסונס לפיוצ'רמה.
מעניין שבחרת רק סדרות מצוירות.
שמעתי שלפיוצ'רמה יוצא (יצא כבר?) חידוש, את מעוניינת לראות אותו?

🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
|מאוהב||מאוהב|

It's Always Sunny

Well-known member
1680416269807.png

אבל מה הגבת לשיר???
גם אני מצטרפת לתהייה.

כי המעריצים כבר תקופה טוענים שהיא לא אוהבת את האלבום הזה כי היא מראה לו פחות יחס ברשתות. אז בהופעה הראשונה לפני שהיא ניגנה כמה שירים מהאלבום הזה היא צחקה עלינו שהיא רואה את כל השטויות שאנחנו (אוקי לא אני) אומרים בטיקטוק והיא כן אוהבת את האלבום הזה.
יופי, זה משמח אותי לשמוע שזה בנסיבות חיוביות ולא כי נניח כי נמאס לה ממה שאומרים בטיקטוק.

על כל האלבומים והשירים שהיא מקליטה מחדש היא מוסיפה טיילור'ס ורז'ן, כי זה שלה ולא של הלייבל הישן שלה.
תודה על ההסבר.

כן וכן. השיר ששמתי הוא קצת רוקיסטי יותר מהסגנון הרגיל שלה וממש אהבתי, יהיה מגניב אם היא תעשה אלבום בסגנון הזה.
יופי, עכשיו אני הולכת להקשיב לשיר הזה כי אני אוהבת רוק :-]

טוב אחרי שביקשתי אני צריכה להאזין להם, מבטיחה בהמשך.
האמת שאני לא מצפה שתקשיבו להם, אני מתכננת לכתוב למה אני אוהבת אותם בהמשך.

אה אז גאווה ודעה קדומה כמובן, אמרת שלא קראת אותו נכון? הזדמנות מעולה.
אגב אולי כדאי להתחיל בספרים שאת כבר קראת ואוהבת בעברית, או ספרים שמבוססים עליהם סדרות או סרטים שאהבת. לפעמים זה התחלה קלה יותר כשאת כבר מכירה בערך את העלילה.
נגיד לפסיכומטרי קראתי את דקסטר כי אהבתי את הסדרה אז לקרוא ספר שכבר הכרתי היה קל יותר להבנה.
(y)רעיונות טובים, תודה על ההצעות :-]
אני צריכה לראות אם מתאים לי לקרוא ספרים דיגיטלית כי יש לנו יותר מדי ספרים בספרייה ואם אני אקנה ספרים אימא שלי לא תהיה מרוצה :-D

אני אומרת שאת עוד צעירה ויום אחד תכתבי ספר. אולי זה יהיה ספר עלינו|תוהה|
וואו, תודה על המחמאה!
את רוצה שזה יהיה ספר עליכם? :-D

סליחה באמת שיש לי חיים לפעמים|שפם|
הלכתי לנפנף בדגל ולצעוק בושה. ואז להסיע את האחים שלי חזרה|מזיע| גם כן חיים.
כל הכבוד!
אני מקווה שלפחות האחים שלך מעריכים את הטרמפ.

לו רק הזיכרון שלי היה מנוצל לדברים חשובים ולא לשטויות כאלה|פנים|
:-D:-D
את נוטה לזכור את הפרטים הקטנים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל התשובה שלי היא תמר איש שלום או איילה חסון.
את איילה חסון אני מכיר כמעט רק מארץ נהדרת.
"סיפור ענק, ואולי אפילו נכון"

didalf

Well-known member
יופי, זה משמח אותי לשמוע שזה בנסיבות חיוביות ולא כי נניח כי נמאס לה ממה שאומרים בטיקטוק.
אני גם. אני מקווה שהיא יודעת לא לקחת ללב את הדברים הפחות חיוביים בטיקטוק.
יאיי|לב|
האמת שאני לא מצפה שתקשיבו להם, אני מתכננת לכתוב למה אני אוהבת אותם בהמשך.
אם כבר ביקשתי אז אני סקרנית, ומצפה להסברים שלך.
(y)רעיונות טובים, תודה על ההצעות :-]
אני צריכה לראות אם מתאים לי לקרוא ספרים דיגיטלית כי יש לנו יותר מדי ספרים בספרייה ואם אני אקנה ספרים אימא שלי לא תהיה מרוצה :-D
חחחחח בהצלחה.
וואו, תודה על המחמאה!
את רוצה שזה יהיה ספר עליכם? :-D
וואי ככל שאני חושבת על זה - כן:-D
לדעתי יש פוטנציאל. יש דמויות ודינמיקה טובה, רק צריך לחשוב על עלילה קצת יותר עלילתית ממה שאנחנו עושים כאן:-D
כל הכבוד!
אני מקווה שלפחות האחים שלך מעריכים את הטרמפ.
אני גם|שפם|
:-D:-D
את נוטה לזכור את הפרטים הקטנים?
אני נוטה לזכור דברים מיותרים כמו ימי הולדת של כל העולם ואשתו ולא לזכור דברים חשובים כמו דברים בעבודה|פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של סיידי סינק (21), אל פנינג (25), אסא באטרפילד (26), מייזי וויליאמס (26), אניה טיילור-ג'וי (27), ג'ק קווייד (31), ג'ו קירי (31), אמה ווטסון (33), דב פאטל (33), לילי ג'יימס (34), סימו ליו (34), ג'סי פלמונס (35), רובי אמל (35), סמירה ויילי (36), מקנזי דייויס (36), גל גדות (38), מנדי מור (39), קלייר פוי (39), אמריקה פררה (39), הארי שום ג'וניור (41), ג'יי בארושל (41), קירסטן דאנסט (41), קירסטן דאנסט (41), קובי סמולדרס (41), היילי אטוול (41), סת' רוגן (41), ג'סיקה אלבה (42), קייטי סאקהוף (43), צ'ארלי האנם (43), נטשה ליון (44), ג'יימס מקאבוי (44), קלייר דיינס (44), ג'ניפר מוריסון (44), לוק אוונס (44), ג'יימס פרנקו (45), קאל פן (46), שרה מישל גלר (46), רוב מקאלהניי (46), מייקל פאסבנדר (46), מליסה ג'ואן הארט (47), פדרו פסקל (48), דייויד הארבור (48), טרישה הלפר (49), אדם סקוט (50), ג'ניפר גארנר (51), דייויד טננט (52), אומה תורמן (53), פול ראד (54), פטרישיה ארקט (55), סינת'יה ניקסון (57), רובין רייט (57), רוברט דאוני ג'וניור (58), מרטין לורנס (58), קווין ג'יימס (58), האנק עזריה (59), קונאן אובריאן (60), שין בין (64), אמה תומפסון (64), פיטר קפלדי (65), אלק בולדווין (65), אנדי מקדואל (65), מישל פייפר (65), ג'רי סיינפלד (69), דניס קווייד (69), טוני דנזה (72), ג'יי לנו (73), דייויד לטרמן (76), אד אוניל (77), ג'ק ניקולסון (86), ג'ורג' טאקיי (86) ושירלי מקליין (89)
נזכרתי עכשיו שהיום זה יום ההולדת ה-62 של כריסטופר מלוני, אז אני מוסיפה אותו לרשימה הזו :-]

keren or5

Well-known member
גיל הירח: גיגלתי את המונח הזה כדי להבין על מה מדובר. אחת מהתוצאות שהופיעה שם היא המשפט של מסטיק בזוקה: עד גיל 21 תגיע/י לירח. זה מצא חן בעיניי, אז החלטתי להשתמש בפרשנות הזו. ולפי הקריטריון הזה, פיספסתי את זה :-D

אני חושבת שאת זוכרת לא נכון את העתידות בבזוקה (21 זה הגיל שעד אליו נגיע לירח, לא הגיל של הירח).
יש פודקאסט ממש מגניב של דורון פישלר שנקרא התשובה והוא מומלץ מאוד. הוא עונה שם על ככל מיני שאלות מעניינות אבל לא חשובות היה שם פרק על על הקטע של העתידות בבזוקה של להגיע לירח בגיל 21. שמה פה אם מישהו מעוניין לשמוע - https://www.osimhistoria.com/theanswer/ep29-bazuka

אני אאמל"ק מה שאני זוכרת - אז הקומיקסים והעתידות של בזוקה נדמה לי נלקחו ממוצר כזה שהיה בארה"ב. הסיבה שהיה על חלק מהקומיקסים בארה"ב את הכיתוב "עד גיל 21 תגיע לירח" הייתה כי כשהמסטיק הזה היה פופולארי בשנים האלה, אלו היו השנים שעבדו על היכולת להגיע לירח, והנשיא נאם בטלוויזיה משהו לילדים בסיגנון של עד שתהיו בני 21 "נגיע לירח" או משהו בסיגנון (או "אתה תגיע לירח, בגלל שכבר תהיה את הטכנולוגיה להגיע לירח עד שתהיה בן 21"). נדמה לי שהוא מסביר בפרק גם שעל המסטיקים בארה"ב זה לא היה עתידות כזה נפוץ אבל בישראל מסיבה כלשהי רוב העתידות היו זה. אני לא זוכרת מה הסיבה.

מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? המשרד הבריטי, כשבועיים.
8-* אין משהו יותר ארוך? זו סדרה עם 14 פרקים!
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?|קדימה|שיימלס. ואז הגלאגרים יעשו בלגן ויתחמנו אחד את השני כדי למצוא אותו:-D
אבל הם לא יהודים אז למה שיהיה אכפת להם איפה נמצא חתיכת דיקט שאמור לתת לך מתנה? חוץ מזה שמוניקה ופרנק בחיים לא יביאו להם מתנה על זה.
איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)|קדימה|מיקי מילקוביץ. גם ככה הוא בגוון ערפדי. הוא ואיאן יהיו ערפדים גייז לנצח.
תשובה טובה! |מאוהב|
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?|קדימה||ספוילר|שייימלס - היום שבו פיונה עזבה.
|כן|
הם גם ככה חיים לנצח בש"חים.
תכלס :-D
מיתרונות המעטים של הפורום הזה זה שאפשר לסמן ספוילרים באמצע הודעה.
נכון!

keren or5

Well-known member
תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.|קדימה|"The bigger the lie the more they believe".

מאיזה סדרה זה? נשמע לי מוכר אבל לא בטוחה. (נשמע כמו משהו שמתאים לבית הקלפים)
זה באמת נשמע מתאים לבית הקלפים, אבל עדי לא ראתה.
הוא מעולה, ומתי כבר הוא יוכל לחזור לטלוויזה? מתגעגעים אליו (למרות שסרטוני היוטיוב שלו גם מעולים)
לא נראה לי שהוא יכול חוקית לחזור, לפחות לא כמנחה של תוכנית, כי אני חושבת שהוא היה מעורב באיזה תביעה והוא הסכים בפשרה לא לחזור לטלוויזיה. אבל הוא מתראיין לפעמים, והסרטונים שלו ביוטיוב באמת טובים, ויש לו מופע סטנדאפ. הוא בדיוק הוציא היום ליוטיוב קטע ראיון קטן עם אופירה וברקו ואני מתלבטת אם לשים, אבל אני פוחדת ממישהי שלא רוצה שיביאו פוליטיקה לפורום :rolleyes:
נגיד לפסיכומטרי קראתי את דקסטר כי אהבתי את הסדרה אז לקרוא ספר שכבר הכרתי היה קל יותר להבנה.
גם אני קראתי ספר באנגלית לפסיכומטרי ואני בחרתי במועדון קרב כי ידעתי את הסרט בע"פ. הספר של דקסטר טוב? הוא רק העונה הראשונה לא?

לו רק הזיכרון שלי היה מנוצל לדברים חשובים ולא לשטויות כאלה|פנים|
זה באמת כוח על דיי חסר תועלת.
לאלא בחירה נכונה מאד. [על טום הידלסון]
אחרי שקראתי עוד תגובות אני משנה להנקס |שפם| -הוא באמת אחד מהשחקנים האהובים עלי!
זה נצח:-0 [על הסימסונס, סאות'פארק ופיוצ'רמה]
אכן. עשיתי פרוייקט השלמה של כל הפרקים של הסימפסונס וסאות'פארק לפני איזה 8 שנים כשהיו לכל אחת איזה 20 ו-30 עונות ואז זה כבר לקח לי חצי שנה. סאות'פארק אני רואה לפעמים עד היום, יש להם פרקים טובים לפעמים.
אבל בואי נקווה שמה שהולך פה לא יקח שש עונות וסרט|בוקס|
נראה לי שאני כבר בסרט או עונה בסדרה. האמת חשבתי שהם קפצו את הכריש בעונה הזאת שהיו 5 בחירות בשנתיים, אבל עובדה שזה לא היה השיא אפילו!
המסכן הזה מה הוא יעשה עם חיי נצח בקושי הוא שורד את הרגילים.
נו אני נותנת לו הזדמנות להישאר יפה וחמוד ולעבור חוויות מתקנות לכל מה שהוא עבר.

keren or5

Well-known member
אימה זה הז'אנר האהוב עלייך?
כן.

את אוהבת את המוזיקה שלה?
הייתי מתייגת את אח שלי בשרשור כי הוא אוהב את בילי איילי אבל הוא לא יגיב במילא |שפם| [על בילי אייליש]
כן! למרות שאני לא מכירה הרבה שירים שלה- בעיקר את הסינגלים ואת רובם את אוהבת. אבל הסיבה שרשמתי אותה עכשיו זה כי ראיתי אותה בתפקיד במשחק הראשון שלה בסדרה שראיתי השבוע והיא הייתה מעולה שם!

מעניין שבחרת רק סדרות מצוירות.
שמעתי שלפיוצ'רמה יוצא (יצא כבר?) חידוש, את מעוניינת לראות אותו?
שמעתי משהו על זה ויש סיכוי שאראה, אם כי אני מרגישה ששתי העונות האחרונות שלה (שחודשו מספר שנים אחרי אחד הביטולים שלה) פחות טובות מהקודמות, אבל היו שם גם כמה מהפרקים הכי טובים בסדרה.
זה דיי מטורף כמה פעמים ביטלו את הסדרה והחזירו. היוצרים למעשה כתבו 4 פרקי פינאלה מרוב שביטלו אותם כל הזמן. בהתחלה היא בוטלה אחרי עונה 5 והפרק האחרון נכתב בידיעה שהוא הפינאלה של הסדרה, ואז אחרי כמה שנים חידשו אותה ל-4 סרטים שימשיכו מהמקום שהסדרה הפסיקו, ואת הסרט האחרון הם היו גם צריכים לכתוב בצורה שתסגור את הסיפור כי מבחינתם זו הייתה הפעם האחרונה שהם יתעסקו בדמויות האלה. ואז אחרי כמה שנים, החליטו להוציא עוד 2 עונות (שקוראים להם 6 ו-7 למרות שהם טכנית ממשיכים מאיפה שהסרטים מפסיקים. אז כאילו כרונולוגית צריך לראות עונות 1-5, 4 סרטים ואז עונות 6-7). וגם את הפרק הסופי של עונה 6 וגם את של 7 הם כתבו כפינאלה למקרה שיבטלו אותה אחרי כל אחת מהם (ואכן ביטלו אחרי 7). ועברו מלא שנים ואני בעצמי לא חשבתי שהיא תחזור, אבל היא חוזרת באמת שוב. הדבר הזה לא נשאר מת.

didalf

Well-known member
אבל הם לא יהודים אז למה שיהיה אכפת להם איפה נמצא חתיכת דיקט שאמור לתת לך מתנה? חוץ מזה שמוניקה ופרנק בחיים לא יביאו להם מתנה על זה.
יש פרס בסוף? יש סיבה לחפש אותו.
דווקא בראש שלי פרנק הוא מהמחפשים כי הוא חושב שזה ישיג לו קומבינה כלשהי:-D

1680455910633.png
אוקי אמור להיות פה אייקון שאני לא רואה או מה??

זה באמת נשמע מתאים לבית הקלפים, אבל עדי לא ראתה.
הסמויה, תתביישי לך|שפם| איבדת נקודה.
אבל זכרת שלא ראיתי בית הקלפים אז את מקבלת נקודה.
אז את באפס:-D

לא נראה לי שהוא יכול חוקית לחזור, לפחות לא כמנחה של תוכנית, כי אני חושבת שהוא היה מעורב באיזה תביעה והוא הסכים בפשרה לא לחזור לטלוויזיה. אבל הוא מתראיין לפעמים, והסרטונים שלו ביוטיוב באמת טובים, ויש לו מופע סטנדאפ. הוא בדיוק הוציא היום ליוטיוב קטע ראיון קטן עם אופירה וברקו ואני מתלבטת אם לשים, אבל אני פוחדת ממישהי שלא רוצה שיביאו פוליטיקה לפורום :rolleyes:
נכון. אבל נראה לי שיש מגבלת זמן על מתי מותר לו לחזור ואני לא זוכרת מה היא.
ולא בלי פוליטקה אני מתחננת להשאיר את המקום הזה בועה קטנה של להלהלנד.
זה לא בקטע של לפחד ממני:-D פשוט באמת מתיש אותי שזה בכל מקום כל הזמן. אפילו בסביבה שכולם מסכימים בה זה כבר מתיש אותי לדבר על זה. אני רוצה לשמור על המקום הזה נקי ושקט וקסום.

גם אני קראתי ספר באנגלית לפסיכומטרי ואני בחרתי במועדון קרב כי ידעתי את הסרט בע"פ. הספר של דקסטר טוב? הוא רק העונה הראשונה לא?
כן הוא טוב והוא רק לעונה הראשונה, וגם לא בדיוק זהה. אבל אני כבר לא זוכרת מה ההבדלים זה היה לפני עשר שנים אני זקנה|בוקס|

זה באמת כוח על דיי חסר תועלת.
אההה סליחה מי זוכר את היומולדת שלך כל שנה???😤

אחרי שקראתי עוד תגובות אני משנה להנקס |שפם| -הוא באמת אחד מהשחקנים האהובים עלי!
בוווו|לא|

אכן. עשיתי פרוייקט השלמה של כל הפרקים של הסימפסונס וסאות'פארק לפני איזה 8 שנים כשהיו לכל אחת איזה 20 ו-30 עונות ואז זה כבר לקח לי חצי שנה. סאות'פארק אני רואה לפעמים עד היום, יש להם פרקים טובים לפעמים.
:-0 איזה סבלנות.
נראה לי שאני כבר בסרט או עונה בסדרה. האמת חשבתי שהם קפצו את הכריש בעונה הזאת שהיו 5 בחירות בשנתיים, אבל עובדה שזה לא היה השיא אפילו!
ממש|בוקס|
נו אני נותנת לו הזדמנות להישאר יפה וחמוד ולעבור חוויות מתקנות לכל מה שהוא עבר.
טוב נו שיהיה לו בהצלחה.

הדבר הזה לא נשאר מת.
הגרסה הערפדית לסדרה:-0
בעצם יש כמה סדרות-ערפד כאלה שלא מתות לעולם.

keren or5

Well-known member
יש פרס בסוף? יש סיבה לחפש אותו.
דווקא בראש שלי פרנק הוא מהמחפשים כי הוא חושב שזה ישיג לו קומבינה כלשהי:-D
אבל הוא אמור לתת את הפרס! :-D האמת זה יכול לעבוד אם הם ילכו להתארח בסדר של משפחה יהודית כלשהי, אם יסבירו להם מה זה אפיקומן יהיה פרק מעניין!
1680455910633.png

אוקי אמור להיות פה אייקון שאני לא רואה או מה??
לא, ציטטתי את הראשון כדי שיבינו את השאלה של לונה. בטעות השארתי רווח
הסמויה, תתביישי לך|שפם| איבדת נקודה.
אבל זכרת שלא ראיתי בית הקלפים אז את מקבלת נקודה.
אז את באפס:-D

אני לא זוכרת את הסצנה מהסמויה גם אחרי ששמת. אני זוכרת ממש מעט דברים מזה. אני צריכה לצפות שוב.
ולא בלי פוליטקה אני מתחננת להשאיר את המקום הזה בועה קטנה של להלהלנד.
זה לא בקטע של לפחד ממני:-D פשוט באמת מתיש אותי שזה בכל מקום כל הזמן. אפילו בסביבה שכולם מסכימים בה זה כבר מתיש אותי לדבר על זה. אני רוצה לשמור על המקום הזה נקי ושקט וקסום.
טובטובטוב... אני מבינה את הצורך שלך. בלי פוליטיקה.
אההה סליחה מי זוכר את היומולדת שלך כל שנה???😤
:-D את. אבל התכוונתי שכוח העל שלך לא תורם לעולם, כי אם יבוא איזה ת'אנוס להרוג את כולם, עם כל הכבוד אלי, לא יעזור שתזכרי את תאריך היום הולדת שלי.
:-0 איזה סבלנות.
בזמנו האמת זה ישב לי ממש טוב, כי אני חושבת שלמדתי אז, והייתי עושה הרבה הפסקות ואלו פרקים קצרים שתמיד התלבשו יפה על ההפסקות שלי.
הגרסה הערפדית לסדרה:-0
בעצם יש כמה סדרות-ערפד כאלה שלא מתות לעולם.
:-D תכלס

didalf

Well-known member
אבל הוא אמור לתת את הפרס! :-D האמת זה יכול לעבוד אם הם ילכו להתארח בסדר של משפחה יהודית כלשהי, אם יסבירו להם מה זה אפיקומן יהיה פרק מעניין!
יאללה!
וואי הם יהיו כ"כ מבולבלים ממנהגי הסדר המשונים האלה:-D
בלי בירה:-0 אבל יש יין.
הם יאהבו את הקונספט של 4 כוסות. אצל הגלאגרים זה 4 בקבוקים לאדם.
ניק תכתוב לנו פרק.

לא, ציטטתי את הראשון כדי שיבינו את השאלה של לונה. בטעות השארתי רווח
אה ואני חשבתי כבר שתפוז מעלים לי דברים.

אני לא זוכרת את הסצנה מהסמויה גם אחרי ששמת. אני זוכרת ממש מעט דברים מזה. אני צריכה לצפות שוב.
אני גם לא זוכרת מלא דברים אבל זאת אחת הסצנות הכי חרוטות לי בראש.
בא לי גם צפיה חוזרת אבל גם אין לי כוח.

טובטובטוב... אני מבינה את הצורך שלך. בלי פוליטיקה.
תודה|4U|
:-D את. אבל התכוונתי שכוח העל שלך לא תורם לעולם, כי אם יבוא איזה ת'אנוס להרוג את כולם, עם כל הכבוד אלי, לא יעזור שתזכרי את תאריך היום הולדת שלי.
אבל אם אני ואת במקרה נשאר בחצי האוכולוסיה שלא התפוגג עדיין נוכל לחגוג לך יומולדת:-P:
חוצמזה אולי אני אזכור את היומולדת של תאנוס והוא כ"כ יתרגש שלמישהו אכפת ממנו שהוא יחליט למחול לכל המין האנושי. בבקשה הצלתי את כולם בלי אלימות יו וולקאם|פטיש|

It's Always Sunny

Well-known member
זה השיר שתמיד מעציב אותי.
זה שיר פרידה, החלק הזה לא רלוונטי לחיי (לפחות עדיין לא) ובכל זאת חלק מהשורות של השיר הזה גורמות ללב שלי להישבר; יש משהו בשורות האלה (So we just cry, with hopelessness. We're making such a mess) שמרגיש לי שהזמרת של השיר מיואשת ועצובה ואין דבר שהיא יכולה לעשות לגבי הסיטואציה.

זה השיר האופטימי.
קצת מפתיע אותי שהתחברתי לשיר אופטימי במיוחד כזה שאומר שהחיים נפלאים אבל וואו זה חתיכת שיר נפלא.

זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.
כשהקשבתי לשיר הזה לראשונה יכולתי לדמיין את עצמי כבתור החברה של הזמרת, וכן זה לא היה נעים לשמוע את התיאורים האלה (השליליים והמיואשים) ולמצוא את עצמי בהם אבל זה לחלוטין שיר שמתאים לי בתקופה הזו. היא אומרת שיש גבול לאהבה ולכמה אפשר לעזור לבן אדם ואני מסכימה, יש כל כך הרבה אנשים שרוצים לעזור לי אבל אם אני לא ארצה את זה בעצמי יש גבול למה שהם מסוגלים לעשות.

הקשבתי לשיר של טיילור. אז קודם כל, אני אוהבת את הסגנון של השיר, ומעבר לזה הקול שלה ממש מתאים לסגנון הזה.
וחוץ מזה אני מאוד אוהבת את הסטיילינג שלה בתמונה של הוידאו, הכובע מתאים עליה והיא נראית טוב עם אודם אדום :-]

לדעתי יש פוטנציאל. יש דמויות ודינמיקה טובה, רק צריך לחשוב על עלילה קצת יותר עלילתית ממה שאנחנו עושים כאן:-D
חחח, האמת שרציתי לכתוב שהבעיה היחידה שלי זה שאין מספיק קונפליקט בסיפור, צריך להמציא אחד כזה :-D

אני נוטה לזכור דברים מיותרים כמו ימי הולדת של כל העולם ואשתו ולא לזכור דברים חשובים כמו דברים בעבודה|פנים|
את זוכרת ימי הולדת של אנשים בעבודה? אם כן, אז הם מעריכים את זה?

יש פודקאסט ממש מגניב של דורון פישלר שנקרא התשובה והוא מומלץ מאוד. הוא עונה שם על ככל מיני שאלות מעניינות אבל לא חשובות היה שם פרק על על הקטע של העתידות בבזוקה של להגיע לירח בגיל 21. שמה פה אם מישהו מעוניין לשמוע
אחלה פודקאסט! יצא לי להקשיב לכמה כאלה, דווקא לבזוקה לא הגעתי אבל אם את אומרת שזה ממומלץ אז אולי אקשיב :-):

כן! למרות שאני לא מכירה הרבה שירים שלה- בעיקר את הסינגלים ואת רובם את אוהבת. אבל הסיבה שרשמתי אותה עכשיו זה כי ראיתי אותה בתפקיד במשחק הראשון שלה בסדרה שראיתי השבוע והיא הייתה מעולה שם!
באיזו סדרה?

זה דיי מטורף כמה פעמים ביטלו את הסדרה והחזירו. היוצרים למעשה כתבו 4 פרקי פינאלה מרוב שביטלו אותם כל הזמן. בהתחלה היא בוטלה אחרי עונה 5 והפרק האחרון נכתב בידיעה שהוא הפינאלה של הסדרה, ואז אחרי כמה שנים חידשו אותה ל-4 סרטים שימשיכו מהמקום שהסדרה הפסיקו, ואת הסרט האחרון הם היו גם צריכים לכתוב בצורה שתסגור את הסיפור כי מבחינתם זו הייתה הפעם האחרונה שהם יתעסקו בדמויות האלה. ואז אחרי כמה שנים, החליטו להוציא עוד 2 עונות (שקוראים להם 6 ו-7 למרות שהם טכנית ממשיכים מאיפה שהסרטים מפסיקים. אז כאילו כרונולוגית צריך לראות עונות 1-5, 4 סרטים ואז עונות 6-7). וגם את הפרק הסופי של עונה 6 וגם את של 7 הם כתבו כפינאלה למקרה שיבטלו אותה אחרי כל אחת מהם (ואכן ביטלו אחרי 7). ועברו מלא שנים ואני בעצמי לא חשבתי שהיא תחזור, אבל היא חוזרת באמת שוב. הדבר הזה לא נשאר מת.
זה קצת מצחיק אבל גם קצת עצוב.
אהבת את הסרטים שלה?

חוצמזה אולי אני אזכור את היומולדת של תאנוס והוא כ"כ יתרגש שלמישהו אכפת ממנו שהוא יחליט למחול לכל המין האנושי. בבקשה הצלתי את כולם בלי אלימות יו וולקאם|פטיש|
:-D:-D:-D

didalf

Well-known member
זה השיר שתמיד מעציב אותי.
זה שיר פרידה, החלק הזה לא רלוונטי לחיי (לפחות עדיין לא) ובכל זאת חלק מהשורות של השיר הזה גורמות ללב שלי להישבר; יש משהו בשורות האלה (So we just cry, with hopelessness. We're making such a mess) שמרגיש לי שהזמרת של השיר מיואשת ועצובה ואין דבר שהיא יכולה לעשות לגבי הסיטואציה.
אני אוהבת את איך שאת מתארת שירים.
זה נשמע מאד אייטיזי, זה מהאייטיז?
האמת לא קלטתי הרבה מהמילים אבל חמוד.

זה השיר האופטימי.
קצת מפתיע אותי שהתחברתי לשיר אופטימי במיוחד כזה שאומר שהחיים נפלאים אבל וואו זה חתיכת שיר נפלא.
אוקי אוהבת את הגיטרה בהתחלה
גם שירים אופטימים זה כיף, אפילו שאני לא בהכרח מאמינה להם.

זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.
כשהקשבתי לשיר הזה לראשונה יכולתי לדמיין את עצמי כבתור החברה של הזמרת, וכן זה לא היה נעים לשמוע את התיאורים האלה (השליליים והמיואשים) ולמצוא את עצמי בהם אבל זה לחלוטין שיר שמתאים לי בתקופה הזו. היא אומרת שיש גבול לאהבה ולכמה אפשר לעזור לבן אדם ואני מסכימה, יש כל כך הרבה אנשים שרוצים לעזור לי אבל אם אני לא ארצה את זה בעצמי יש גבול למה שהם מסוגלים לעשות.
אוי:-( אבל אני לגמרי מזדהה עם כל מה שכתבת.
זה גם השיר שהכי אהבתי מהשלושה.

הקשבתי לשיר של טיילור. אז קודם כל, אני אוהבת את הסגנון של השיר, ומעבר לזה הקול שלה ממש מתאים לסגנון הזה.
יאייי|מאוהב|
וחוץ מזה אני מאוד אוהבת את הסטיילינג שלה בתמונה של הוידאו, הכובע מתאים עליה והיא נראית טוב עם אודם אדום :-]
נכון|מאוהב|
היא owns אודם אדום אף אחת לא נראית עם זה טוב כמוה.
זה כבר חלק מהמותג שלה בערך - I got that red lip classic thing that you like

חחח, האמת שרציתי לכתוב שהבעיה היחידה שלי זה שאין מספיק קונפליקט בסיפור, צריך להמציא אחד כזה :-D
בסדר תשתמשי בבסיס ותמציאי לנו עלילה:-P:

את זוכרת ימי הולדת של אנשים בעבודה? אם כן, אז הם מעריכים את זה?
של חלקם כן, ואני לא מגלה להם שלא יחשבו שאני סטוקרית|אילם|
חוצמזה איכשהו נפל עליי להיות אחראית ימי הולדת ולאסוף כסף בקבוצה אז גם יש לי רשימה של ימי הולדת שיהיה לי מה לשנן:-D
אבל מילא אנשים בעבודה שאני רואה כל יום. אני זוכרת ימי הולדת של סלבס, ויותר גרוע, אנשים שכבר לא ראיתי שנים, למשל כאלה מהתיכון או מהצבא|פנים| למי אכפת מהםםםםםם??

It's Always Sunny

Well-known member
גם שירים אופטימים זה כיף, אפילו שאני לא בהכרח מאמינה להם.
(y) (y)למרות שאני תמיד אעדיף שירים עצובים.
מה איתך?

אוי:-( אבל אני לגמרי מזדהה עם כל מה שכתבת.
זה משמח אותי לדעת כמה מוזיקה יכולה לגרום לנו לראות שיש עוד אנשים שחווים את מה שאנחנו חווים.

זה כבר חלק מהמותג שלה בערך - I got that red lip classic thing that you like
זה מרשים וכמו שאמרת קלאסי והגוון שבוחרים לה (היא בוחרת לעצמה?) ממש מתאים לה.

של חלקם כן, ואני לא מגלה להם שלא יחשבו שאני סטוקרית|אילם|
חוצמזה איכשהו נפל עליי להיות אחראית ימי הולדת ולאסוף כסף בקבוצה אז גם יש לי רשימה של ימי הולדת שיהיה לי מה לשנן:-D
אבל מילא אנשים בעבודה שאני רואה כל יום. אני זוכרת ימי הולדת של סלבס, ויותר גרוע, אנשים שכבר לא ראיתי שנים, למשל כאלה מהתיכון או מהצבא|פנים| למי אכפת מהםםםםםם??
:-D:-D:-D

didalf

Well-known member
(y) (y)למרות שאני תמיד אעדיף שירים עצובים.
מה איתך?
לא משנה לי כל עוד השיר זורם לי.
אני לא מחפשת חיבור לעצמי בשירים כ"כ. הרבה מהשירים של טיילור זה על מערכות יחסים ופרידות ואהבה שלא כזה רלוונטי לי ואני עדיין מאוהבת בהם. העיקר שאני נהנית מהשיר.

זה משמח אותי לדעת כמה מוזיקה יכולה לגרום לנו לראות שיש עוד אנשים שחווים את מה שאנחנו חווים.
לגמרי|כן|
זה מרשים וכמו שאמרת קלאסי והגוון שבוחרים לה (היא בוחרת לעצמה?) ממש מתאים לה.
אני חושבת. לאדעת מי אחראי על הסטייל שלה. מניחה שיש לה סטייליסט כי לאיזה סלב אין, אבל גם מניחה שיש לה סיי.

למעלה