מועדון דיסני – מהדורה ימית 🏖️ (10) - מואנה, אטלנטיס, מוצאים את נמו, לוקה

It's Always Sunny

Well-known member
באיחור אופנתי

אני לא בטוחה ממש מה דעתי על הסרט, לא הייתי מרוכזת בו במאה אחוזים אז יכול להיות שזה השפיע. זה לא היה טוב מאוד אבל גם לא רע מאוד, זה פשוט היה.
בכל מקרה, אני מתכוונת לרוץ עליו שוב עכשיו ולראות אם יש נקודות שעניינו אותי כדי שאכתוב עליהן כאן.

• השפה שמדברים באטלנטיס היא מומצאת או אמיתית? לא מצאתי תשובה בעמוד ויקי של הסרט.
  • מייקל ג'יי פוקס מדבב את מיילו :-):
  • היה לי לא נעים ברגע ההוא שניגבו את מיילו מהשמשה עם מגבים |פנים|
  • מר ויטמור הוא אדם עשיר וקצת מוזר שהכיר את סבא של מיילו ומוכן לשלוח את מיילו למסע כדי למצוא את אטלנטיס. אהבתי שויטמור אירגן למיילו הכל (את ההתפטרות, הספרים ואפילו החתול :-D)
  • ראיתי מקודם את מה שעדי כתבה על קוקי הטבח ואני חייבת לשתף שגם אני הייתי בטוחה שהוא בכלל ויטמור :-D|פנים|
  • כמה צפוי שרק הצוות המרכזי מצליח לברוח וכל השאר מתים.
  • חחחח, מיילו עם המשאית. אני מניחה שבאותה תקופה לנהוג לא היה דבר נפוץ.
  • מעניין שתושבי אטלנטיס מכירים הרבה שפות (וכמובן שהם חייבים לדעת אנגלית), איך הם למדו אותן בכלל.
  • קוקי והקעקועים שלו :-D:-D
  • מילא קידה אבל איך מיילו הצליח להחזיק את הנשימה כשהם שחו? 🤔 כשהוא אמר שהוא יודע לשחות, לרגע תהיתי אם הוא משקר לה או שהוא הולך להתעלף כי הוא לא נשם כמה דקות מתחת למים אבל נראה שהוא היה בסדר.
  • אני לא זוכרת מה הייתה התגובה הראשונית שלי לכך שהצוות רוצה כסף ושהגנרל (וגם הלגה אני מניחה) הוא הרע של הסרט אבל הונסטלי, אחרי שצפיתי בסרט בפעם השנייה זה נראה לי מתבקש שהגנרל יהיה רע.
  • אהבתי שבסופו של דבר שלרוב חברי הצוות יש מצפון ומיילו מצליח לשכנע אותם לא להמשיך עם הגנרל. במיוחד שויני אומר שהם עשו הרבה דברים רגעים אבל אף אחד לא נפגע בגלל זה. והצחיק אותי שבתוך הדברים שויני מנה יש חנייה כפולה :-D
  • מה דעתכם על כך שמיילו נשאר עם קידה בממלכה שלה? אני רואה שהזכרתם את פוקהונטס בתגובות שלכם ופתאום חשבתי שהסוף של פוקהונטס הוא בכלל מקרה הפוך לאטלנטיס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא בטוחה ממש מה דעתי על הסרט, לא הייתי מרוכזת בו במאה אחוזים אז יכול להיות שזה השפיע. זה לא היה טוב מאוד אבל גם לא רע מאוד, זה פשוט היה.
בכל מקרה, אני מתכוונת לרוץ עליו שוב עכשיו ולראות אם יש נקודות שעניינו אותי כדי שאכתוב עליהן כאן.
זה גם באמת לא סרט כל כך טוב
השפה שמדברים באטלנטיס היא מומצאת או אמיתית? לא מצאתי תשובה בעמוד ויקי של הסרט.
אני מניח שמומצאת. קשה לי להאמין שלקחו איזושהי שפה אמיתית בשביל זה.
יש אנשים שמתמחים בלהמציא שפות דמיוניות בשביל סרטים וסדרות (למשל במשחקי הכס המציאו גם דות'רקי וגם ואלריאן. עבור סטאר טרק המציאו את הקלינגונית) אבל אני לא אתפלא אם כאן בעיקר עשו ג'יבריש שישמע טוב.
היה לי לא נעים ברגע ההוא שניגבו את מיילו מהשמשה עם מגבים |פנים|
לפחות לא הפעילו את השפריצר (מעניין אם זה היה קיים ב1914)
מר ויטמור הוא אדם עשיר וקצת מוזר שהכיר את סבא של מיילו ומוכן לשלוח את מיילו למסע כדי למצוא את אטלנטיס. אהבתי שויטמור אירגן למיילו הכל (את ההתפטרות, הספרים ואפילו החתול :-D)
זה היה מצחיק כשהחתול פתאום הופיע.
חבל שהחתול לא בא איתו למסע, כי כמו שציינתי היה חסר סיידקיק חייתי.
ראיתי מקודם את מה שעדי כתבה על קוקי הטבח ואני חייבת לשתף שגם אני הייתי בטוחה שהוא בכלל ויטמור :-D|פנים|
כל הגברים הלבנים עם זקן נראים לכם אותו דבר.
כמה צפוי שרק הצוות המרכזי מצליח לברוח וכל השאר מתים.
זה גם מה שעדי חשבה בהתחלה. אבל דווקא הרבה ניצבים שרדו את כל האסונות. (חוץ מהקרב הסופי אני מניח)
חחחח, מיילו עם המשאית. אני מניחה שבאותה תקופה לנהוג לא היה דבר נפוץ.
האמת שלא חשבתי על זה שזה לא היה נפוץ ולכן יותר הגיוני שהוא לא יודע.
מעניין שתושבי אטלנטיס מכירים הרבה שפות (וכמובן שהם חייבים לדעת אנגלית), איך הם למדו אותן בכלל.
נתנו איזה הסבר הזוי שבגלל שהשפה שלהם היא שורש לכל השפות המודרניות אז הם יודעים את השפות המודרניות. זה לחלוטין לא הגיוני. אבל הרבה פעמים בסרטים בכלל לא מנסים לתת הסבר לדברים כאלו.
מילא קידה אבל איך מיילו הצליח להחזיק את הנשימה כשהם שחו? 🤔 כשהוא אמר שהוא יודע לשחות, לרגע תהיתי אם הוא משקר לה או שהוא הולך להתעלף כי הוא לא נשם כמה דקות מתחת למים אבל נראה שהוא היה בסדר.
שכחתי לציין שהקטעים האלו מאוד הזכירו לי את הסרט "אווטאר: הדרך של המים" שראיתי לפני חודש בערך.
שם לפחות כן ניתנו הסברים לגבי איך הם נומים הרבה זמן מתחת למים.
אהבתי שבסופו של דבר שלרוב חברי הצוות יש מצפון ומיילו מצליח לשכנע אותם לא להמשיך עם הגנרל. במיוחד שויני אומר שהם עשו הרבה דברים רגעים אבל אף אחד לא נפגע בגלל זה. והצחיק אותי שבתוך הדברים שויני מנה יש חנייה כפולה :-D
חחחחח שכחתי מזה. זה באמת היה מצחיק.
מה דעתכם על כך שמיילו נשאר עם קידה בממלכה שלה? אני רואה שהזכרתם את פוקהונטס בתגובות שלכם ופתאום חשבתי שהסוף של פוקהונטס הוא בכלל מקרה הפוך לאטלנטיס.
יש בזה משהו
תכלס זה מאוד מוזר שבסוף הסרט פוקהונטס ג'ון סמית' לא נשאר בסוף עם פוקהונטס.
כלומר כל סרט נורמלי, במיוחד סרט דיסני לילדים, היה מסתיים בכך שהגבר והאישה בסוף של עלילה כזאת חיים ביחד באושר.
אבל כנראה שעד כמה שהסרט מתעלם מההיסטוריה האמיתית של פוקהונטס, החליטו שזה יהיה מוגזם לסיים את הסרט בכך שהיא חיה עם ג'ון סמית'
במיוחד כשבמציאות היא בסוף התחתנה עם גבר אחר.
יכול להיות גם שמראש תיכננו סרט המשך שבו היא באמת תתחתן עם האדם האחר ההוא.
בגלל שהסרט הזה לא מבוסס על סיפור אמיתי אז יכלו לעשות סוף מהאגדות.

didalf

Well-known member
  • השפה שמדברים באטלנטיס היא מומצאת או אמיתית? לא מצאתי תשובה בעמוד ויקי של הסרט.
נראה לי מומצאת
  • ראיתי מקודם את מה שעדי כתבה על קוקי הטבח ואני חייבת לשתף שגם אני הייתי בטוחה שהוא בכלל ויטמור :-D|פנים|
חחחחחח יששש אני לא המבולבלת היחידה:-D

והצחיק אותי שבתוך הדברים שויני מנה יש חנייה כפולה :-D
חחחחחחח כן:-D
אנשים שחונים בחניה כפולה הם חלאות:-[

אני רואה שהזכרתם את פוקהונטס בתגובות שלכם ופתאום חשבתי שהסוף של פוקהונטס הוא בכלל מקרה הפוך לאטלנטיס.
וואלה

מה דעתכם על כך שמיילו נשאר עם קידה בממלכה שלה?
נראה לי יפה סה"כ. זה לא שיש לו לאן לחזור, נראה שהוא סופסוף מצא את המקום שהוא שייך אליו.
זה גם באמת לא סרט כל כך טוב
אתה לא כל כך טוב.
בסדר כאילו הוא באמת לא בטופ של דיסני יש סיבה שהוא די נשכח, אבל רציני זה נראה לך פחות טוב מעולם מוזר המשמים הזה?:-0

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסדר כאילו הוא באמת לא בטופ של דיסני יש סיבה שהוא די נשכח, אבל רציני זה נראה לך פחות טוב מעולם מוזר המשמים הזה?:-0
עולם מוזר לחלוטין לחלוטין יותר טוב מאטלנטיס.
ומעבר לכך שהוא טוב יותר בעלילה, הוא גם טוב יותר באנימציה

didalf

Well-known member

It's Always Sunny

Well-known member
וואי האנימציה מרגישה מיושנת יותר מסרטים הרבה יותר ישנים8-* אחרי שנות הזהב של הניינטיז דיסני קצת חיפפו בתחילת שנות ה2000.
בהתחלה לא שמתי לב לזה אבל אחרי שקראתי את מה שכתבת שמתי לב לזה יותר.

אה מיילו קוראים לו נכון. מיילו הוא חננה שמאמין שאטלנטיס קיימת ומכין פיץ' כדי שיתנו לו משלחת לשם. אוי המניאקים הקדימו לו את הפגישה ואפילו לא שמעו את הפיץ' לפני שדחו אותו.
נכון, זה מרושע והם עשו את זה בכוונה ;-#

כולם פה נורא מרובעים. כאילו באיך שציירו אותם.
בהתחלה חשבתי שהתכוונת למרובעים בקטע של גיקס |פנים||פנים|

הגרנל הזה לא מוצא חן בעיניי.

חחחחחחח איזה מטורף איש החול הזה:-D

חחח הרופא הגדול דומה לטרי מברוקלין 99:-D הוא גם נחמד כמוהו.

חחח הזקנה הממורמרת.
חחחחח, התיאורים שלך :-D אבל הכי אהבתי את זה של טרי.

חחח "הלווייתן" כשהוא אומר את זה בעברית זה נשמע כמו יצור עתיק, כולה לוויתן:-D
או הלוויתן התעורר. והוא עשוי מאבן או משהו.
כן זה מצחיק כי בהרבה סדרות מד"ב ופנטזיה משתמשים במושג לוויתן בתור משהו גדול ומפחיד או רשע (בסדרה על טבעי היה סוג של שדים שנקראו לוויתן). ולנו זה פשוט לוויתן.
זה עוד יותר היה מוזר בסרט הזה כי הוא אומר לוויתן ואז מתאר את זה בתור נחש מים, אבל במקביל רואים שזה בכלל סרטן ענק.
חחחח, נכון.
אני חושבת שגם בדיסי ובמארוול היה לוויתן בשלב מסויים.

"זה הפסיק" אז אנחנו יודעים שעוד שניה זה יתקוף. והוא תוקף.
חחחחחחחה הזקנה עדיין בטלפון:-D עם הסיגריה:-D
:-D:-D

אוו תראו מה זה מתחת לחזות החנונית למיילו יש שרירים פתאום כשהוא לובש גופיה.
לקחתי את זה קצת כמובן מאליו אבל כשאני קוראת את זה, אז כן, זה משהו קטן אבל עם חשיבות.

הנסיכה קידה חושפת את עצמה ומדברת עם מיילו בשפות שונות. אה יופי הם יודעים אנגלית כמה נוח.
חחחחח

אוו נכנסים למיים ומיילו קצת מבולבלי. בולשיט שהם מחזיקים את הנשימה כ"כ הרבה זמן ומצליחים בכלל לפתוח עיניים. ואיך לא נפלו לו המשקפיים?:-D
איך הוא הצליח לראות עם המשקפיים אחרי שהן נרטבו? אבל כן, השאלה הדחופה יותר היא איך המשקפיים לא נפלו??

חחח איך לא נגמרות לה הסיגריות לזקנה?:-D
חחח, אני אוהבת שאת מתמקדת בפרטים הקטנים.

הנה מי שלא היה מניאק מקבל כסף בלי להרוס אוכלוסיה שלמה.
אז המסקנה היא שלהיות נבל בסרט דיסני של פעם זה לא משתלם :-D

אוי אני גם צריכה שחרור כזה לצוואר.
חחח, אבל כמובן בחינם כמו שסוויט עשה למיילו.

ראיתי איפשהו שאנשי האינטרנט רוצים ללהק את טום הולנד וזנאדיה ללייב אקשן אם יום אחד יעשו כזה, נראה לי ליהוק מושלם. וואי זנדיה תהיה מהממת בסטייל הזה|מאוהב|
יאיי מצאתי. וואי אני ממש רוצה את זה עכשיו:-D
מגניב!!
וואו, זה ממש מרשים איך אנשים מוכשרים

היי חח בתמונה השניה הם באמת ליהקו את טרי לתפקיד הרופא, אמרתי לכם שהם זהים!
:-D את מזהה את שאר השחקנים?

להגנתם, עושה רושם שהוא כבר מנדנד להם על זה הרבה זמן ובכל הזדמנות, ובואו - הוא מבקש מימון לפרויקט סופר סופר יקר, על בסיס מיתוס שאף מדען מכובד לא מאמין בו, ואף קרן מחקר לא היתה מסכימה לממן, ובצדק.
נקודה מעניינת.

הם קיימים/לא-קיימים בהתאם לצרכי העלילה באותו רגע.
זה מאוד נוח מצידם, הלוואי שכולם היו ככה.
חחח, בקטע של הניצבים שלא מתערבים בשום דבר אלא כן יש להם צורך?

אגב איך אין להם שם עדיין פיצוץ אוכלוסין, בהתחשב בזה שהם כמעט לא מתים והם במקום הסגור הזה כבר 8000 שנה?
הייתי מעלה תיאוריה שהגבילו את הילודה בשלב מסויים אבל זה בעייתי כי אנחנו רואים שיש שם גם ילדים קטנים.

לא התרשמתי במיוחד. כלומר אני בהחלט יכול להבין למה הוא לא הצליח. לא היה בו כמעט שום דבר ממש טוב.
הולי שיט אני כרגע קולט שכנראה לא היה בו סיידקיק חמוד. איך דיסני יכלו לשכוח את זה?
אולי הם חשבו שאיש החפרפרת הוא סיידקיק חמוד כי זה מה שקידה חשבה שהוא.
תובנה מעניינת. אני מקווה שהם לא חשבו שאיש החפרפרת יכול להיות סיידקיק.

זה כן די מצחיק שאנחנו שוב רואים סרט שבו קבוצה יוצאת להצלת הלב של משהו (הלב של פנדו, הלב של טפיטי, הלב של אטלנטיס. בכל המקרים הם גם מצליחים להציל את הלב, אפילו אם המשימה היא בסוף לא בדיוק מה שחשבו שהיא.
גם ממש כמו בעולם מוזר יש כאן סב ונכד שהם שניהם הרפתקנים שכאלה.
הקבלה מעניינת. אם לא היית מציין את זה, לא הייתי חושבת על זה.

אני חושב שהחלק שהכי אהבתי בכל הסרט היה משהו קטן שכזה שבו האישה המבוגרת שאחראית על הקשר מרכלת עם איזו מישהי בקשר כל הזמן ובין לבין עושה את העבודה שלה. לא הבנתי אם האישה שהיא קישקשה איתה היא מיהי אחרת בצוללת שאז כנראה מתה.
חחח
אם אני לא טועה, הלגה אמרה לה להפעיל אזעקה כשהם הותקפו והיא המשיכה לדבר עם מישהי שהיא לא דיברה. אז האם היא גרמה לכך שכל הניצבים ימותו? 🤔 (הערה: עכשיו קלטתי שהם באמת מתו אבל בנקודה הזו חשבנו שהם מתים).

היה די צפוי שמנהיג המשלחת יהיה בסוף הרע (זה סרט מתחילת שנות ה2000, חייב להיות רע)
הופתעתי מזה שבהתחלה שאר חברי המשלחת שהכרנו הצטרפו אליו בקלות. אם כי היה ברור שהם יתחרטו בהמשך.
הנחת שהוא יהיה הרע כי לא הציגו רעים בסרט עד לאותה נקודה?
לגבי המשלחת, אני מסכימה.

כן, זה מרגיש מאוד מחופף מבחינת אנימציה. אבל ממה שקראתי זה היה מאוד משוקע פשוט הלכו על איזה סטייל מסוים שלדעתי לא עבד טוב. חוץ מזה קראתי שגם לזמנו זה היה סרט דיסני עם הרבה אנימציה ממוחשבת. ולדעתי דיסני פשוט לא היו טובים ביישום אנימציה ממוחשבת בתקופה ההיא.
מעניין. תודה על המידע.

כנראה קלפטומנית [אימא של קידה עם הצמיד]
חחחח, אני מרגישה קצת רע שזה מצחיק אותי.

מה שממש לא ברור זה למה הוא פונה אל מיילו רק יום אחד לפני המשלחת. כלומר הוא הכיר את סבא של מיילו וידע שמיילו מתעניין באטלנטיס ועשה את כל המסע חיפוש אחר הספר בעקבות ההתערבות עם הסבא והכין צוות וציוד והכל מראש. אז למה להכין את הכל ואז לקרוא למיילו רק יום אחד לפני היציאה?
(כלומר אפילו מבחינת נוחות עלילה. זה לא שהעלילה לא הייתה עובדת אם היה למיילו יותר זמן להתכונן מראש)
לא חשבתי על זה לפני. אתה צודק. אבל לא נראה לי שלדיסני אכפת כל כך שזה יהיה הגיוני.

חוץ מזה "נחמד" שיש כאן את ההומופוביה הקלילה של תחילת שנות ה2000 (סטייל חברים) - זה שהזקן מראה תמונה של איך זה הגעיל גם אותו וגם את הסבא כשהם התנשקו (ומצד שני זה כנראה עדיין הכי קרוב שדיסני אי פעם הגיעו ללהראות נשיקה חד מינית באחד מסרטי האנימציה שלהם)
כנראה שפיספסתי את הקטע הזה. מצד אחד, אני רוצה לראות את זה בעצמי, מצד שני, גם לא ממש בא לי כי זה לא נשמע כל כך נחמד מהתיאור שלך.

הם כולם שם אנשים זקנים. מה ההבדל בין מישהי בת 8000 ומישהו בן 8080...

קראתי שדיסני התכוונו לעשות סדרת טלוויזיה שתמשיך את העלילה. אבל לאחר שהסרט נכשל היא בוטלה.

חוץ מזה ממש עכשיו רק גיליתי שגם יש סרט המשך שיצא שנתיים מאוחר יותר בוידאו - Atlantis: Milo's Return
מעניין, לגבי העובדה עשו סרט נוסף למרות שרצו לעשות סדרה והחליטו בסוף שלא.

*עכשיו גיליתי עוד משהו - שהשחקן שעשה את הקול של קוקי (הטבח) מת לפני שהסרט יצא לקולנוע
:-(

טוב, תפוז מכריחים אותי לפצל את ההודעה...

It's Always Sunny

Well-known member
סרט שראיתי כבר כמה וכמה פעמים (לפחות 3 גרסאות- זה פוקהונטס מהצד של ג'ון סמית, זה אווטאר, רק בלי ה...אוואטרים, סטארגייט בלי ה...נו,הבנתם את הרעיון, אהבתי את מיילו, אבל מה בדיוק הוא חשב שיקרה שהם יגיעו לשם?, שהם ימצאו את אטלנטיס, יפרסמו על זה מחקר, ולא יפלשו לשם כל צבאות העולם בחיפוש אחר טכנולוגיות ונשק?(וזהב ?) בכל מקרה, זה היה ממש טוב,שבסוף אטלנטיס נשארה מוסתרת, הרגיש לי...בטוח יותר,אני משער
ונכון שמיילו תמים לגבי השאיפו של אנשים אחרים, אבל גם כך בחשבון שהוא לא חשב שהם ימצאו עיר עם אנשים חיים שגרים בה.
מעניין. על שני הדברים שכתבתם.

אני מניח שמומצאת. קשה לי להאמין שלקחו איזושהי שפה אמיתית בשביל זה.
יש אנשים שמתמחים בלהמציא שפות דמיוניות בשביל סרטים וסדרות (למשל במשחקי הכס המציאו גם דות'רקי וגם ואלריאן. עבור סטאר טרק המציאו את הקלינגונית) אבל אני לא אתפלא אם כאן בעיקר עשו ג'יבריש שישמע טוב.
|כן| |כן|

זה היה מצחיק כשהחתול פתאום הופיע.
חבל שהחתול לא בא איתו למסע, כי כמו שציינתי היה חסר סיידקיק חייתי.
מעניין, לא חשבתי על זה בכלל.

כל הגברים הלבנים עם זקן נראים לכם אותו דבר.

זה גם מה שעדי חשבה בהתחלה. אבל דווקא הרבה ניצבים שרדו את כל האסונות. (חוץ מהקרב הסופי אני מניח)
נכון, הבנתי את זה רק אחרי שקראתי את התגובה שלך.

תכלס זה מאוד מוזר שבסוף הסרט פוקהונטס ג'ון סמית' לא נשאר בסוף עם פוקהונטס.
כלומר כל סרט נורמלי, במיוחד סרט דיסני לילדים, היה מסתיים בכך שהגבר והאישה בסוף של עלילה כזאת חיים ביחד באושר.
אבל כנראה שעד כמה שהסרט מתעלם מההיסטוריה האמיתית של פוקהונטס, החליטו שזה יהיה מוגזם לסיים את הסרט בכך שהיא חיה עם ג'ון סמית'
נשמע לי הגיוני. נראה לי שפוקהונטס לא עבר טוב באופן כללי, אז אם היו משנים את הסוף של הסרט, אנשים היו כועסים.

חחחחחחח כן:-D
אנשים שחונים בחניה כפולה הם חלאות:-[
:-D:-D:-D

חחחחחח יששש אני לא המבולבלת היחידה:-D
שניהם מוזרים! זה התירוץ שלי בכל אופן :-D

didalf

Well-known member
בהתחלה חשבתי שהתכוונת למרובעים בקטע של גיקס |פנים||פנים|
כן בגלל זה הבהרתי חח

חחחחח, התיאורים שלך :-D אבל הכי אהבתי את זה של טרי.
רגע ראית ברוקלין99? אם לא אז במסגרת זה שהחלטת לראות דברים מהעשור האחרון בהחלט תראי!

איך הוא הצליח לראות עם המשקפיים אחרי שהן נרטבו? אבל כן, השאלה הדחופה יותר היא איך המשקפיים לא נפלו??

אז המסקנה היא שלהיות נבל בסרט דיסני של פעם זה לא משתלם :-D
ברור שלא, פעם הנבלים היו מתים.
חחח, אבל כמובן בחינם כמו שסוויט עשה למיילו.
ברור

:-D את מזהה את שאר השחקנים?
ג'ניפר לורנס בתפקיד הבלונדה, ההוא מבנות גילמור/החיים עצמם (מיילו שםמשפחהארוך) עם שפם אז אני מניחה שזה איש הפצצות?
אודרי אני לא מזהה.

הייתי מעלה תיאוריה שהגבילו את הילודה בשלב מסויים אבל זה בעייתי כי אנחנו רואים שיש שם גם ילדים קטנים.
אולי בגלל שהם חיים אלפי שנים לוקח להם מלא זמן להגיע לגיל בגרות שבו אפשר ללדת אז האוכלוסיה לא מתרבה מהר?

אני בטוח שג'ון בארומן דווקא יסכים איתי

Lhuna3

Well-known member
מה דעתכם על כך שמיילו נשאר עם קידה בממלכה שלה? אני רואה שהזכרתם את פוקהונטס בתגובות שלכם ופתאום חשבתי שהסוף של פוקהונטס הוא בכלל מקרה הפוך לאטלנטיס.
אני אתוודה שלמרות שזה סוף טוב, כמובן, יש בי גם חלק שקצת קשה לו עם זה ששומרים סוד כזה גדול מהעולם.
מבחינת הסקרנות והרצון שלי לדעת הכל.

אני נאלצת להסכים פה עם ניק. עולם מוזר גם יותר טוב מכל הבחינות, וגם יותר יפה ויזואלית (פי 1000 בערך).
אבל כבר כתבתי לך שאני מופתעת מכך שאת (עדי) אוהבת את אטלנטיס. שאלת אותי למה, אבל אני לא ממש בטוחה, אולי בגלל התחושה המיושנת שלו.
רגע ראית ברוקלין99? אם לא אז במסגרת זה שהחלטת לראות דברים מהעשור האחרון בהחלט תראי!
מצטרפת בחום רב (דמייני שיא אוגוסט) להמלצה של עדי|חזיר|
אחת הסדרות שהן די קונצנזוס בפורום - הנאה צרופה!!
אולי בגלל שהם חיים אלפי שנים לוקח להם מלא זמן להגיע לגיל בגרות שבו אפשר ללדת אז האוכלוסיה לא מתרבה מהר?
המממ רעיון מעניין, אולי באמת.

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי פעם ואהבתי, אבל ניסיתי לראות שוב ולא הצלחתי להתחבר כל כך. אבל אני יכולה לנסות שוב. כמו שאמרנו לחץ חברתי עובד :-D

מצטרפת בחום רב (דמייני שיא אוגוסט) להמלצה של עדי|חזיר|
אחת הסדרות שהן די קונצנזוס בפורום - הנאה צרופה!!
עכשיו כשיש שתי המלצות (AKA עוד לחץ חברתי) אני אשקול את זה לחיוב :-):

ההסבר הזה מקובל עליי.

didalf

Well-known member

אני אתוודה שלמרות שזה סוף טוב, כמובן, יש בי גם חלק שקצת קשה לו עם זה ששומרים סוד כזה גדול מהעולם.
מבחינת הסקרנות והרצון שלי לדעת הכל.
באמת? יש לך רצון כזה?
אני מזה מרגישה ההפך, אנחנו הורסים כ"כ הרבה, עדיף שלא יספרו לנו על דברים קסומים כאלה שקיימים. בשביל שיבואו אנשים רעים כמו הגנרל בכמויות וישמידו אותם? לא מגיע לנו לדעת. ולי אישית לא אכפת.

אני נאלצת להסכים פה עם ניק
להסכים עם ניק זה תמיד טעות.

ראיתי פעם ואהבתי, אבל ניסיתי לראות שוב ולא הצלחתי להתחבר כל כך. אבל אני יכולה לנסות שוב. כמו שאמרנו לחץ חברתי עובד :-D [ברוקלין 99]
עד איפה ראית אז?
ואני שמחה שלחץ חברתי עובד עלייך:-D

Lhuna3

Well-known member
באמת? יש לך רצון כזה?
אני מזה מרגישה ההפך, אנחנו הורסים כ"כ הרבה, עדיף שלא יספרו לנו על דברים קסומים כאלה שקיימים. בשביל שיבואו אנשים רעים כמו הגנרל בכמויות וישמידו אותם? לא מגיע לנו לדעת. ולי אישית לא אכפת.
אני מסכימה 100% שלא מגיע לנו לדעת ושזה היה נגמר רע.
אבל אני רוצה לדעת את כל הסודות של העולם והיקום והכל!

It's Always Sunny

Well-known member
עד איפה ראית אז?
ואני שמחה שלחץ חברתי עובד עלייך:-D
בפעם הראשונה ראיתי עם אח שלי לפעמים אז צפינו עד העונה ששודרה בנטפליקס (רביעית ואז חיכינו לחמישית) ואז צפינו בעונות 6 ו-7 ולא חזרנו ל-8.
אחר כך ניסיתי לצפות לבד, הגעתי לתחילה עונה 3, אבל משום מה פחות זרם לי לבד, נראה לי שאני צריכה לא לצפות לבד בסדרות מסויימות.
אבל אם יש עידוד מחברי הפורום, זה מגדיל לי את הרצון לצפות בסדרה שוב.

didalf

Well-known member
בפעם הראשונה ראיתי עם אח שלי לפעמים אז צפינו עד העונה ששודרה בנטפליקס (רביעית ואז חיכינו לחמישית) ואז צפינו בעונות 6 ו-7 ולא חזרנו ל-8.
אחר כך ניסיתי לצפות לבד, הגעתי לתחילה עונה 3, אבל משום מה פחות זרם לי לבד, נראה לי שאני צריכה לא לצפות לבד בסדרות מסויימות.
אבל אם יש עידוד מחברי הפורום, זה מגדיל לי את הרצון לצפות בסדרה שוב.
אה אז ראית כמעט הכל, נשארה לך רק עונה אחת קצרה. (שתאמת היא ככה-ככה אבל יש בה גם הרבה דברים טובים ופרק הסיום ממש יפה אז ממליצה לצפות בה בכל זאת)

Lhuna3

Well-known member
חחח באמת? למה? מה זה לא אכפת לי:-D
לא יודעת להסביר, הסקרנות והידיעה שיש דברים (שמעניינים אותי) שאני לעולם לא אדע ולא אבין - זה מחרפן אותי!!
הלוואי שהייתי מרגישה כמוך.

didalf

Well-known member
לא יודעת להסביר, הסקרנות והידיעה שיש דברים (שמעניינים אותי) שאני לעולם לא אדע ולא אבין - זה מחרפן אותי!!
הלוואי שהייתי מרגישה כמוך.
חחחח לאדעת אולי הבעיה בי שאני כזאת אפאתית?

didalf

Well-known member
האמת היא שאני שותה תה כרגע, ולכן אני חייבת להסכים עם מה שכתבת פה.
(ואם את לא מבינה את הקשר אז תתביישי!)

אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

אני גאה בך לונה|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

והולכת להתבייש קצת בצד.

חח איזה סתומה אני אפילו זה ששמתי גיף של טיילור מבולבלת לא עזר לי. רק כשקראתי את זה שוב זמזמתי לעצמי איימ דה פרובלם איטס מי כתגובה פלובית שיש לי למילה בעיה והבנתי:-D (אבל כשכתבתי את זה לא קישרתי|מובך|)

למעלה