דוקטור הו (2005) ⏳🌌🐌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הדוקטור בבית האח הגדול,
רוז בחוליה החלשה,
קפטן ג'ק במייקאובר (או איך שקוראים לתוכנית הזאת ששתי סטייליסטיות עושות מייקאובר למישהו/י).
מצחיק שהאח הגדול עדיין די אותו דבר (אני מניח שגם בבריטניה)
אבל החוליה החלשה נעלמה לה. אני מאוד אהבתי אותה לתקופה. אי אפשר היה לשכפל את המנחה ההיא. אני זוכר את הקטעים האלו שהיא הייתה צולבת אנשים בשאלות וזה בדיוק כמו שהיא עשתה לרוז.
היה גם פרק מיוחד של החוליה החלשה שבו התחרו השחקנים של דוקטור הו (פלוס K9 הכלב הרובוטי). זכור לי שזה היה מאוד כיף. זה בטח עדיין ביו-טיוב.
אני לא מכיר את התוכנית שג'ק היה בה, אבל לא ממש צריך להכיר.
בכל מקרה היה ממש כיף שהוא היה עירום. אפילו אם לא ראינו מזה באמת הרבה.

אני זוכר שבסוף מתברר שהמתחרים לא באמת נרצחים אל מטולפרטים אל הדלאקים אבל אני לא זוכר אם זה מוסבר בהמשך למה. או למה הם לא מטולפרטים (אני יודע שזה לא הפועל הנכון) ישירות אל הדאלקים אלא עוברים במשחקים האלו.

גם זכור לי שזה לא ממש הרגיש מתאים שלפרק הזה קוראים באד וולף ולא לפרק הבא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 1X12
Bad Wolf
🐺
הדוקטור, רוז וקפטן ג'ק מוצאים את עצמם בתוך תוכניות ריאליטי/שעשועונים פופולריים:
הדוקטור בבית האח הגדול,
רוז בחוליה החלשה,
קפטן ג'ק במייקאובר (או איך שקוראים לתוכנית הזאת ששתי סטייליסטיות עושות מייקאובר למישהו/י).
אלא שמתברר שהתוכניות מנוהלות ע"י רובוטים קטלניים שהורגים את המשתתפים.
ומאלצים את כולם להשתתף בהן.
הדוקטור וג'ק ומצליחים להחלץ ולגלות שהכל קורה בלווין מפרק משהו-קודם ושוב בעתיד דיסטופי של האנושות שלא אמור היה להתרחש.
ורוז גם נרצחת לכאורה ע"י המנחה "אן-דרואיד" (חיקוי רובוטי לאן המנחה הבריטית המקורית).
אבל מגלים שהמשתתפים לא באמת נרצחו אלא טולפרטו לספינת חלל של... דאלקים (שחשבנו שנכחדו) שלמעשה יש להם צבא ענקי שמסתתר מעל כדור הארץ.
והם מאיימים על הדוקטור לחסל את רוז באמת.
סיימתי את הפרק
אהבתי מאוד את השאלות בחוליה החלשה. זה שחלק מהם היו דברים שגם אנחנו יכולים לדעת, וחלק דברים שאנחנו לחלוטין לא יכולים לדעת כי זה חייזרי לחלוטין. ולפעמים זה משהו שמרגיש כמעט כאילו אנחנו יכולים לדעת.
וגם הייתה שאלה אחת שהתשובה עליה הייתה טורצ'ווד שזה התייחסות ראשונה למושג שנעשה משמעותי יותר בהמשך. (ואחר כך זה גם השם של סדרת הספין אוף)

אגב, בקרדיטים ראיתי שהמנחה של החוליה החלשה באמת נתנה את הקול שלה לפרק. וכנראה גם המנחים של סדרות אחרות כמו האח הגדול.

אהבתי גם שתוך כדי זה שג'ק לחוץ מאוד הוא עדיין מפלרטט קצת עם בחורה ובחור.

יש את הקטע שבו הדוקטור, ג'ק והבחורה נאסרים ועוברים תהליך ואז פתאום הדוקטור אומר לג'ק "בוא נעשה את זה" או משהו כזה ואז ג'ק מתחיל להעיף בעיטות וכאלו והם משתחררים ואפילו הדוקטור משתמש באלימות טיפה נגד אחד מאנשי האבטחה. וזה הרגיש לי כל כך לא מתאים לדוקטור. הוא בדרך כלל יוצא מדברים כאלו בדיבורים. אם כי הוא אולי כן מפעיל אלימות של אחרים. לא יודע אני צריך לחשוב על זה יותר אולי. או לא.

Lhuna3

Well-known member
סיימתי את הפרק
אהבתי מאוד את השאלות בחוליה החלשה. זה שחלק מהם היו דברים שגם אנחנו יכולים לדעת, וחלק דברים שאנחנו לחלוטין לא יכולים לדעת כי זה חייזרי לחלוטין. ולפעמים זה משהו שמרגיש כמעט כאילו אנחנו יכולים לדעת.
וגם הייתה שאלה אחת שהתשובה עליה הייתה טורצ'ווד שזה התייחסות ראשונה למושג שנעשה משמעותי יותר בהמשך. (ואחר כך זה גם השם של סדרת הספין אוף)

אגב, בקרדיטים ראיתי שהמנחה של החוליה החלשה באמת נתנה את הקול שלה לפרק. וכנראה גם המנחים של סדרות אחרות כמו האח הגדול.

אהבתי גם שתוך כדי זה שג'ק לחוץ מאוד הוא עדיין מפלרטט קצת עם בחורה ובחור.

יש את הקטע שבו הדוקטור, ג'ק והבחורה נאסרים ועוברים תהליך ואז פתאום הדוקטור אומר לג'ק "בוא נעשה את זה" או משהו כזה ואז ג'ק מתחיל להעיף בעיטות וכאלו והם משתחררים ואפילו הדוקטור משתמש באלימות טיפה נגד אחד מאנשי האבטחה. וזה הרגיש לי כל כך לא מתאים לדוקטור. הוא בדרך כלל יוצא מדברים כאלו בדיבורים. אם כי הוא אולי כן מפעיל אלימות של אחרים. לא יודע אני צריך לחשוב על זה יותר אולי. או לא.
אולי מה שהכי טוב בדוקטור הזה לעומת הבאים, זה שהוא לא פציפיסטי ברמות מעצבנות (הכותבים עוד היו פחות מתייפיפים כנראה).
למה אתה מתכוון במפעיל אלימות של אחרים?
וכן, קפטן ג'ק ערום וקפטן ג'ק מפלרטט עם בחורים - זה הקטעים הטובים בפרק.

למעלה