דוקטור הו (2005) ⏳🌌🐌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לפני שאנחנו מתחילים...
אנחנו כבר בעמוד 7 של השרשור, כדאי להתחיל חדש?

Lion_Heart

Well-known member
דווקא יכול להיות שאני צריך משהו כדי לעשות רווח בין פרקי הארטסטופר כי עדי רואה בקצב שדודה שלי נוהגת.

אגב, יש קשר מפתיע בין העונה החדשה של הארטסטופר ודוקטור הו - מרגרט הסלית'ין מופיעה בעונה החדשה.
(בדקתי והיא אחת מרק חמישה שחקנים שהיו בשתי הסדרות)

כן, ובמקרה הזה המשהו הרנדומלי זאת רוז עם הטיים וורטקס/באד וולף

הדוקטור הכי טוב זה הדוקטור העשירי
והדוקטור השני הכי טוב זה הדוקטור ה14
שזה גם דייויד טננט, אבל נראה פחות צעיר
בגלל שאתה מנהל הפורום העשוי ללא חת , לא אתווכח ופשוט אומר שהדוקטור האהוב עלי הוא מס-4!

"כן, ובמקרה הזה המשהו הרנדומלי זאת רוז עם הטיים וורטקס/באד וולף" הקטע הוא ש...תמיד ניסו לגרום לדוקטור להיראות כמו מישהו שהעוצמה שלו לא באה מכוחות על אלא מ...מי שהוא ומיקרים כאלה גורמים לך להבין שפשוט יש לו "שריון עלילה" טוב...הוא מנצח, לא בגלל מי או מה שהוא, הוא מנצח כי הכותבים ...שמים לו את מה שהוא צריך בזמן במקום הנכון...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הכריסמס ספיישל
1728059790466.png
ייאי הדוקטור החדש.
כמובן המון קטעים שאנשים לא מבינים מי הוא ומה קרה.
מרגיש לי שהוא היה יכול לפחות להכין את רוז לכך שאם הוא אי פעם ימות אז הוא יחזור לחיים עם פרצוף אחר. אני בכלל לא הייתי בטוח אם היא מודעת לכך שיש לו שתי לבבות.
אז הוא נושם אנרגית התחדשות צהובה שמושכת דגים/חייזרים שמסתובבים סביב כריש/חייזר מפחיד יותר. וזה בא בדמות סנטה קלאוסים מפחידים עם עצי כריסמס קטלניים שמופעלים מרחוק.
רגע, אז הם באו בגלל שהם היו קרובים לסיקורקס, אבל ישר היו להם תחפושות ונשקים שמתאימים לרוח החג?
הדוקטור מתעורר וצועק על ג'קי כשהיא לא נותנת לו לדבר. דווקא חבל כי אם הוא היה נותן לה להמשיך אולי הם היו מבינים יחד שהוא צריך תה.
בכל מקרה בסוף הוא מתעורר.
מגלה מי הוא.
נלחם בקרב נגד מנהיג הסיקורקס.
נותן לו לחיות, אבל אז הורג אותו כי הוא לא אדם שנותן הזדמנות שניה עכשיו.
הוא גם לא נותן הזדמנות שניה להארייט ג'ונס ואחרי שהיא עושה משהו שהוא לא מסכים איתו הוא פשוט גורם להדחה שלה. דבר שלא הרגיש לי כל כך רע בעבר, אבל הרגיש לי ממש נבזי הפעם. וגם מריח סקסיסטי.
אה כן והוא גם איבד יד וגידל אחת חדשה.

חות מזה גם היה את מיקי שאני לא בטוח אם הוא האקר טוב עכשיו או שהוא השתמש שוב בסיסמאות של הדוקטור כדי לחדור לרשת של נאטו.

אה כן וטורצ'ווד זה עניין גדול שאפילו הארייט לא הייתה אמורה לדעת עליהם אבל היא ידעה. והיא הורתה עליהם לירות על הסיקורקס ולהרוג אותם.

היה גם עניין שלם עם קללת דם שגרמה לשליטה לא מלאה על שליש מהאוכלוסיה. כמובן שאם הסיקורקס היו משיגים את שאר סוגי הדם אז הם היו יכולים להשתלט הרבה יותר בקלות על כדור הארץ.

והיה את הבדיחה החוזרת של זה שהארייט ג'ונס מציגה את עצמה לכל אדם אפילו שעכשיו כולם יודעים מי היא. וזה חזר גם עם הסיקורקס.

Lhuna3

Well-known member
כריסמס ספיישל

ייאי דוקטור 10 |מאוהב|

אמנם יותר מחצי פרק הוא רק ישן וחסר תועלת, אבל עדיין הוא תורם את פרצופו היפה ושיערו המושלם לתמונה.

רק עכשיו כשאני רואה את זה "ברצף" אני שמה לב שאופן הדיבור, התנועה וההתנהגות שלו, אפילו החיוך, מאוד דומים בעיני לאלו של דוקטור 9.
כלומר זה נראה שטננט במידה רבה ביסס את המאניירות של הדמות על המשחק של אקלסטון. פשוט זה כאילו יושב עליו יותר מגניב איכשהו. אבל עדיין זה אומר שמגיע לאקלסטון הרבה קרדיט על זה.

הסצינה של כל האנשים נעמדים על קצה הגגות היא חזקה.
(יש משהו דומה בפרק של טורצ'ווד או שנדמה לי?)

אבל הכי חזקה הסצינה של הארייט ג'ונס מקבלת החלטה בשביל כדור הארץ לחסל את ספינת החייזרים הנסוגה, והתגובה הזועמת של הדוקטור: "הייתי צריך להזהיר אותם שהמפלצות באות".
אני תמיד הרגשתי שהיא קיבלה החלטה אמיצה ונכונה. אז אני לא באמת בטוחה שנכונה, אבל היא כן צודקת שהם לא יכולים לסמוך על הדוקטור שיציל אותם תמיד, וצריכים לקחת אחריות להגן על עצמם.

* "אה, רגע, לא, זה ממלך האריות" :-D

* הדוקטור מאוכזב שהוא לא ג'ינג'י.
אז הוא נושם אנרגית התחדשות צהובה שמושכת דגים/חייזרים שמסתובבים סביב כריש/חייזר מפחיד יותר. וזה בא בדמות סנטה קלאוסים מפחידים עם עצי כריסמס קטלניים שמופעלים מרחוק.
בזיכרון המעוות שלי מהפרק היו לא עץ כריסמס רצחני אחד, אלא המון.
יכול להיות שיש פרק כזה בהמשך? (עם דונה?)
רגע, אז הם באו בגלל שהם היו קרובים לסיקורקס, אבל ישר היו להם תחפושות ונשקים שמתאימים לרוח החג?
מה הבעיה להשיג?
הוא גם לא נותן הזדמנות שניה להארייט ג'ונס ואחרי שהיא עושה משהו שהוא לא מסכים איתו הוא פשוט גורם להדחה שלה. דבר שלא הרגיש לי כל כך רע בעבר, אבל הרגיש לי ממש נבזי הפעם. וגם מריח סקסיסטי.
אולי קצת.
חות מזה גם היה את מיקי שאני לא בטוח אם הוא האקר טוב עכשיו או שהוא השתמש שוב בסיסמאות של הדוקטור כדי לחדור לרשת של נאטו.
כל סדרה עם אקשן צריכה האקר טוב שיכול לפרוץ לכל רשת ומהר.
והיה את הבדיחה החוזרת של זה שהארייט ג'ונס מציגה את עצמה לכל אדם אפילו שעכשיו כולם יודעים מי היא. וזה חזר גם עם הסיקורקס.
אה לא שמתי לב, חחחחח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אמנם יותר מחצי פרק הוא רק ישן וחסר תועלת, אבל עדיין הוא תורם את פרצופו היפה ושיערו המושלם לתמונה.
זה באמת די מעצבן שהוא כל כך חסר בפרק הראשון שלו.
והשיער שלו כל כך מושלם!!!
רק עכשיו כשאני רואה את זה "ברצף" אני שמה לב שאופן הדיבור, התנועה וההתנהגות שלו, אפילו החיוך, מאוד דומים בעיני לאלו של דוקטור 9.
לא חשבתי על זה אף פעם. כן?
אם כן אני מניח שזה משתנה עם הזמן ונעשה יותר ייחודי.
הסצינה של כל האנשים נעמדים על קצה הגגות היא חזקה.
(יש משהו דומה בפרק של טורצ'ווד או שנדמה לי?)
אה יש משהו קצת דומה לזה.
חשבתי שלא ראית טורצ'ווד?
אבל הכי חזקה הסצינה של הארייט ג'ונס מקבלת החלטה בשביל כדור הארץ לחסל את ספינת החייזרים הנסוגה, והתגובה הזועמת של הדוקטור: "הייתי צריך להזהיר אותם שהמפלצות באות".
הדוקטור קצת מפגין קוטביות. כאילו או שהמין האנושי הוא משהו מופלא ומדהים או שהוא מפלצות נוראיות. אפשר להיות באמצע.
אני תמיד הרגשתי שהיא קיבלה החלטה אמיצה ונכונה. אז אני לא באמת בטוחה שנכונה, אבל היא כן צודקת שהם לא יכולים לסמוך על הדוקטור שיציל אותם תמיד, וצריכים לקחת אחריות להגן על עצמם.
אני לא בטוח אם זאת החלטה נכונה.
וזה בהחלט בעייתי מוסרית. במיוחד כשבעצם הם הרגו רק שני אנשים בכל הפלישה הזאת.
* "אה, רגע, לא, זה ממלך האריות" :-D
חחחחחח
אני לא זכרתי שזה הולך לשם ותוך כדי שהוא דיבר אני חשבתי לעצמי "מאיפה זה מוכר לי?"
* הדוקטור מאוכזב שהוא לא ג'ינג'י.
כן.
אולי את הדוקטור הבא ישחק קיט קונור (ניק מהארטסטופר) ואז הוא סוף סוף יקבל את משאלתו.
בזיכרון המעוות שלי מהפרק היו לא עץ כריסמס רצחני אחד, אלא המון.
יכול להיות שיש פרק כזה בהמשך? (עם דונה?)
כן, יש חזרה לפחות של הסנטה קלאוסים בספיישל כריסמס הבא.
מה הבעיה להשיג?
להשיג תחפושות סנטה קלאוס לא בעיה. אבל עדיין מוזר לי שחייזרים מגיעים לכדור הארץ כדי למצוא את הדוקטור ומשיגים תחפושות ספציפיות.
להשיג עצים שעובדים על שלט רחוק... אני מניח שאין כאלו והם היו צריכים להכין אותם.
כל סדרה עם אקשן צריכה האקר טוב שיכול לפרוץ לכל רשת ומהר.
אבל לא נראה לי שהוא האקר.

Lhuna3

Well-known member
חשבתי שלא ראית טורצ'ווד?
ראיתי חלקית מאוד, לא יודעת איזה עונות, וגם לא בסדר הנכון.
הדוקטור קצת מפגין קוטביות. כאילו או שהמין האנושי הוא משהו מופלא ומדהים או שהוא מפלצות נוראיות. אפשר להיות באמצע.
אתה צודק בזה. אבל אני חושבת שאנחנו יותר מפלצות נוראיות מאשר באמצע.

Lhuna3

Well-known member
עונה 2 פרק 1
New Earth

גאד איזה חתיך טננט :love::love::love:
מצטערת אני יודעת שזה נחשב הטרדה אבל אני לא יכולה להאשים את קסאנדרה
1728674901001.png

זכרתי שיש בפרק את הפנים של בו, אבל לא זכרתי אם הדוקטור יודע מי זה, ונראה לי פה שהוא עוד לא יודע.

נגיד שספוילר להמשך: (האם קיבלנו אי פעם בסדרה הסבר לאיך הוא הגיע למצב הזה שהוא פרצוף ענקי? אנחנו יודעים למה הוא לא יכול למות אבל זה לא מסביר את השינוי הזה.)

הקטעים הכי מצחיקים זה קסאנדרה בגוף של רוז מאוכזבת שהיא כזאת common, קסנדרה מנסה לדבר כמו שדיברו בתקופה של רוז ויוצאות לה שטויות, והכי אני אוהבת את קסאנדרה בגוף של הדוקטור
So many parts. And hardly used
ואח"כ כשהם על הסולם והיא עוברת כמה פעמים בין שניהם ושניהם מחקים אותה טוב :-D

הקטע אחרי שהיא היתה לרגע באישה החולה ופתאום זה נוגע לליבה לקלוט איך החולים האלה מרגישים, זה קטע יפה.
רואים שבכל זאת יש לה קצת רגישות בפנים.

האופן שבו הדוקטור מציל אותם הוא קצת קיטשי אבל בכל זאת גם קצת יפה. אני חושבת שבצפיה הראשונה זה די ריגש אותי, שכאילו הם זוכים למגע וחיבוק בפעם הראשונה.

וכמובן שוב יש את כל העניין הזה שמעלים דילמה מוסרית מעניינת - במקרה זה על האם זה מוסרי לגדל "שפני ניסיונות" כאלו כאשר הם חסרי מודעות ולכן לכאורה גם לא סובלים (כמו צמחים אמיתיים, ככל הידוע לנו),
אבל לא משאירים מקום לדון בה באמת, אלא מייד מבטלים אותה איכשהו. במקרה הזה נתנו לנו להבין שהם כן פיתחו איכשהו מודעות וכן סבלו, אז כבר אין שאלה שזה לא מוסרי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עונה 2 פרק 1
New Earth
אני כבר לפני איזה יומיים פתאום חשבתי "רגע, מה קרה ללונה שהיא לא כותבת על פרק חדש של דוקטור הו." ואז וידאתי שאת עדיין בפורום.
בסוף היום בבוקר התחלתי את הפרק.
בגלל אירועי משפחה סיימתי אותו רק אחר הצהריים ואז הייתה הפסקת חשמל ונרדמתי ואז ארוחת ערב...
אז בסוף יצא שהשגת אותי.
צפה בקובץ המצורף 118206
וואו לחלוטין :love:
גם זה כאילו במאי הפרק אמר אנחנו חייבים לעשות משהו כדי להדגיש איזה שיער מדהים יש לדייויד טננט אז יש את הידיים שלה שנוברים בשיער שלו.
זה גורם לי להזכר בזה: (אני כותב לפני שאני מוצא את הסרטון יו טיוב אני מקווה שאני באמת אמצא אותו) (אוקי זה היה מאוד קל למצוא)
זכרתי שיש בפרק את הפנים של בו, אבל לא זכרתי אם הדוקטור יודע מי זה, ונראה לי פה שהוא עוד לא יודע.

נגיד שספוילר להמשך: (האם קיבלנו אי פעם בסדרה הסבר לאיך הוא הגיע למצב הזה שהוא פרצוף ענקי? אנחנו יודעים למה הוא לא יכול למות אבל זה לא מסביר את השינוי הזה.)
קודם כל אנחנו לא באמת יודעים את מה שאת רומזת שאנחנו יודעים. למעשה יש דברים שמאוד מנוגדים לזה
אגב בפרק אומרים שלפי אגדות הוא בן מיליוני שנים, אבל בעצם נרמז שהוא בן מיליארדי שנים. כי הרי הפרק הזה (ופרק 2 של עונה קודמת) מתרחש בשנה 5 מיליארד. אבל אנחנו רואים את הפרצוף של בו בשידור חדשות בפרק עם לווין החדשות בעונה 1 שאומרים שהוא בהריון. והפרק ההוא מתרחש בשנת 200 אלף
למשל זה שבפרק הזה הנזירה אומרת ששאר הbo kind מתו לפני שנים. אם כי בעצם יכול להיות שזה פשוט שהם מניחים שהיו עוד כמוהו.

בכל מקרה כל הקטע שאנחנו חושבים שג'ק הוא הפרצוף של בו זה רק בגלל שהוא אמר (בפרק סיום עונה 3) שככה כינו אותו כשהוא היה צעיר (כי הוא מה"בו פניסולה"). אבל זה לא אישור ברור לזה. זה לחלוטין יכול להיות צירוף מקרים.

יחד עם זה באותה נשימה גם כן נותנים בערך הסבר לאיך הוא הגיע למצב שהוא פרצוף ענקי. נאמר שם שאחרי מאות שנים ג'ק לראשונה מצא שערה לבנה. כלומר הוא הבין שהוא כן מזדקן, פשוט מאוד לאט. והוא לא ימות. ואז הוא שואל את הדוקטור אם ככה אז מה יקרה לו עם מעבר השנים. אז זה סוג של תשובה - שעם השנים (מיליארדי שנים) הגוף שלו ישתנה לאט לאט עד שמה שישאר זה פרצוף ענק.
כמובן שעוד דבר שסותר את זה זה העובדה שהפרצוף של בו כן מת בעונה 3.
הקטעים הכי מצחיקים זה קסאנדרה בגוף של רוז מאוכזבת שהיא כזאת common, קסנדרה מנסה לדבר כמו שדיברו בתקופה של רוז ויוצאות לה שטויות,
חחחח
אם כי לא ברור איך היא בכלל יודעת איך דיברו בתקופה של רוז, אבל נניח לזה.
והכי אני אוהבת את קסאנדרה בגוף של הדוקטור
חחח כן.
הקטע אחרי שהיא היתה לרגע באישה החולה ופתאום זה נוגע לליבה לקלוט איך החולים האלה מרגישים, זה קטע יפה.
כן, זה נחמד מאוד.
האופן שבו הדוקטור מציל אותם הוא קצת קיטשי אבל בכל זאת גם קצת יפה. אני חושבת שבצפיה הראשונה זה די ריגש אותי, שכאילו הם זוכים למגע וחיבוק בפעם הראשונה.
מילא סופר קיצ'י - זה יותר מהרגיל לא הגיוני. ששילוב של כל התרופות מרפא אותם לחלוטין במגע.
וכמובן שוב יש את כל העניין הזה שמעלים דילמה מוסרית מעניינת - במקרה זה על האם זה מוסרי לגדל "שפני ניסיונות" כאלו כאשר הם חסרי מודעות ולכן לכאורה גם לא סובלים (כמו צמחים אמיתיים, ככל הידוע לנו),
אבל לא משאירים מקום לדון בה באמת, אלא מייד מבטלים אותה איכשהו. במקרה הזה נתנו לנו להבין שהם כן פיתחו איכשהו מודעות וכן סבלו, אז כבר אין שאלה שזה לא מוסרי.
לא ממש הרגיש לי כמו דילמה מוסרית כאן. זה הרגיש לחלוטין ברור שזה היה דבר נוראי לעשות.

היה מרגש שבסוף קסנדרה עוברת לשיבוט שהיא יצרה ואז פוגשת את עצמה ואומרת לעצמה שהיא יפה. ואנחנו רואים איך קסנדרה של אז הייתה אדם כנראה טוב לפחות באופן בסיסי שהיא קראה לעזרה.

Lhuna3

Well-known member
גם זה כאילו במאי הפרק אמר אנחנו חייבים לעשות משהו כדי להדגיש איזה שיער מדהים יש לדייויד טננט אז יש את הידיים שלה שנוברים בשיער שלו.
זה גורם לי להזכר בזה: (אני כותב לפני שאני מוצא את הסרטון יו טיוב אני מקווה שאני באמת אמצא אותו) (אוקי זה היה מאוד קל למצוא)
OMG קשה לי לצפות בדברים כאלה עם מעריצים כי זה קרינג'י לי. אבל כיף לה :-D
בכל מקרה כל הקטע שאנחנו חושבים שג'ק הוא הפרצוף של בו זה רק בגלל שהוא אמר (בפרק סיום עונה 3) שככה כינו אותו כשהוא היה צעיר (כי הוא מה"בו פניסולה"). אבל זה לא אישור ברור לזה. זה לחלוטין יכול להיות צירוף מקרים.
רגע, מה, אני חשבתי תמיד שזה קונצנזוס וקאנוני שאנחנו יודעים מזה שזה הוא.
אני מסכימה שעקרונית זה לא משהו שמוכיח את זה ויכול היה להיות צירוף מקרים, אבל עצם זה שהדוקטור האמין שזה מה שאומר (אני לא זוכרת את הסצינה באופן מדויק, נחזור "לבקר את הנושא" כשנגיע אליה, אבל נדמה לי שרואים שזה מה שהוא חושב) - זה מבחינתי היה אישור של הסדרה עצמה שזה נכון.
כי הדוקטור לא טועה בדברים כאלה.
וחוץ מזה זה גם צירוף מקרים משונה מידי.
בקיצור מבחינתי אני עדיין משוכנעת שאנחנו כן יודעים את זה.
יחד עם זה באותה נשימה גם כן נותנים בערך הסבר לאיך הוא הגיע למצב שהוא פרצוף ענקי. נאמר שם שאחרי מאות שנים ג'ק לראשונה מצא שערה לבנה. כלומר הוא הבין שהוא כן מזדקן, פשוט מאוד לאט. והוא לא ימות. ואז הוא שואל את הדוקטור אם ככה אז מה יקרה לו עם מעבר השנים. אז זה סוג של תשובה - שעם השנים (מיליארדי שנים) הגוף שלו ישתנה לאט לאט עד שמה שישאר זה פרצוף ענק.
נו מה צריך יותר מזה בשביל להיות משוכנעים.
(למרות שזה לא ממש הסבר לשינוי המאוד מוזר הזה)
מילא סופר קיצ'י - זה יותר מהרגיל לא הגיוני. ששילוב של כל התרופות מרפא אותם לחלוטין במגע.
חשבתי אם לכתוב, אבל החלטתי לא להתקטנן על זה.
לא ממש הרגיש לי כמו דילמה מוסרית כאן. זה הרגיש לחלוטין ברור שזה היה דבר נוראי לעשות.
גם אם זה באמת היה רק בשר ללא מודעות וסבל?
נגיד כמו מחקר בתאי גזע שעושים היום?
כי זה מה שהחתולות ככל הידוע לנו חשבו בהתחלה.
היה מרגש שבסוף קסנדרה עוברת לשיבוט שהיא יצרה ואז פוגשת את עצמה ואומרת לעצמה שהיא יפה. ואנחנו רואים איך קסנדרה של אז הייתה אדם כנראה טוב לפחות באופן בסיסי שהיא קראה לעזרה.
וגם היא זכתה למות בזרועות האדם שהיא הכי אהבה בעולם :p

Lion_Heart

Well-known member
אני כבר לפני איזה יומיים פתאום חשבתי "רגע, מה קרה ללונה שהיא לא כותבת על פרק חדש של דוקטור הו." ואז וידאתי שאת עדיין בפורום.
בסוף היום בבוקר התחלתי את הפרק.
בגלל אירועי משפחה סיימתי אותו רק אחר הצהריים ואז הייתה הפסקת חשמל ונרדמתי ואז ארוחת ערב...
אז בסוף יצא שהשגת אותי.

קודם כל אנחנו לא באמת יודעים את מה שאת רומזת שאנחנו יודעים. למעשה יש דברים שמאוד מנוגדים לזה
אגב בפרק אומרים שלפי אגדות הוא בן מיליוני שנים, אבל בעצם נרמז שהוא בן מיליארדי שנים. כי הרי הפרק הזה (ופרק 2 של עונה קודמת) מתרחש בשנה 5 מיליארד. אבל אנחנו רואים את הפרצוף של בו בשידור חדשות בפרק עם לווין החדשות בעונה 1 שאומרים שהוא בהריון. והפרק ההוא מתרחש בשנת 200 אלף
למשל זה שבפרק הזה הנזירה אומרת ששאר הbo kind מתו לפני שנים. אם כי בעצם יכול להיות שזה פשוט שהם מניחים שהיו עוד כמוהו.

כמובן שעוד דבר שסותר את זה זה העובדה שהפרצוף של בו כן מת בעונה 3.

חחחח
אם כי לא ברור איך היא בכלל יודעת איך דיברו בתקופה של רוז, אבל נניח לזה.

חחח כן.

כן, זה נחמד מאוד.

"מילא סופר קיצ'י - זה יותר מהרגיל לא הגיוני. ששילוב של כל התרופות מרפא אותם לחלוטין במגע" מה, באמת? פרק של דוקטור הו שנפתר בעזרת Deus ex machina ? לא נכון!!!!! (אני ציני לאלו שרק מצטרפים)

Lion_Heart

Well-known member
עונה 2 פרק 1
New Earth

צפה בקובץ המצורף 118206

הקטעים הכי מצחיקים זה קסאנדרה בגוף של רוז מאוכזבת שהיא כזאת common, קסנדרה מנסה לדבר כמו שדיברו בתקופה של רוז ויוצאות לה שטויות, והכי אני אוהבת את קסאנדרה בגוף של הדוקטור
ואח"כ כשהם על הסולם והיא עוברת כמה פעמים בין שניהם ושניהם מחקים אותה טוב :-D

"מצטערת אני יודעת שזה נחשב הטרדה אבל אני לא יכולה להאשים את קסאנדרה" אני יכול...זאת הטרדה! השליכוהה לכלא

It's Always Sunny

Well-known member
עבר הרבה זמן מאז שחשבתי שאגיב פה על ההודעות ואפילו ההודעה שלי כבר נמחקה :-( (לא היה בה כלום, למען הסר ספק)
העצלנות גוברת עליי, הדבר היחידי שבא לי לעשות זה לבהות במחשב ולהתבטל, ואולי קצת להתחיל לראות מה יהיה החומר הלימודי בקרוב, אז כנראה שזה כבר לא יקרה :-(
מה שכן, אולי אפצה על כך בעתיד, מי יודע אולי אעשה את הסמינר שלי על דוקטור הו או משהו בסגנון? (לא יודעת אם זה אפשרי אבל כל עוד אני כותבת יפה, אז אולי?)

Lhuna3

Well-known member
עבר הרבה זמן מאז שחשבתי שאגיב פה על ההודעות ואפילו ההודעה שלי כבר נמחקה :-( (לא היה בה כלום, למען הסר ספק)
אבל למה נמחקה? :(
מה שכן, אולי אפצה על כך בעתיד, מי יודע אולי אעשה את הסמינר שלי על דוקטור הו או משהו בסגנון? (לא יודעת אם זה אפשרי אבל כל עוד אני כותבת יפה, אז אולי?)
וואו אם זה יהיה אפשרי ובאמת תעשי את זה - זה יהיה מדהים!!

Lhuna3

Well-known member
אני מקווה שבכלל תהיה אופציה, אפשר לקשר את זה לספרות אנגלית או להיסטוריה באיזושהי דרך? 🤔
אמממ לספרות אני קצת בספק, האמת :-( להיסטוריה כאילו בעקרון ברור שכן, אבל אני גם בספק שזה יכול להספיק לסמינר אקדמי. אבל אולי את תמצאי איך :-D

Lhuna3

Well-known member
פרק 2X02
Tooth and Claw
הידוע בעיקר בתור הפרק שבו המלכה ויקטוריה מייסדת את טורצ'וורד.

ויש גם חייזר רע שהופך לאיש-זאב וכל מיני שטויות כאלה.

אבל הכי טוב זה שהדוקטור עושה מבטא סקוטי כי הם בסקוטלנד - בצפיה הראשונה עוד לא ידעתי שטננט הוא סקוטי וזה המבטא הרגיל שלו, ועכשיו זה ממש חבל לי שהוא לא עשה את הדוקטור במבטא הזה כל הזמן כי אני מתה על זה.
ושרוז מנסה גם לעשות מבטא סקוטי עם we were oot and aboot והדוקטור כזה "לא." :-D

למעלה