הישרדות - פרק 5 -=הדחה בג'יבארו=-

deja vu 23

New member
חח

מצחיק שהעיפו את עומר. הבחור היה בשוק. ולא ברור לי איך דן גרם לכל הצוות להצביע לעומר. אלה הקטעים שהם לא הראו. כאילו אני מבין למה סיוון הצביעה לו, אבל מה קרה שמרינה, נעמה, ויקה וכל השאר הצביעו לו גם?

CharmedRulez

New member
כן. אבל העיקר שההתבכיינות שעה על סיון שחופרת

הם כן שמו. הבעיה בתוכנית במתכונת שלה כרגע היא העובדה שהם מתרכזים המון בתפל. הם חושבים שמה שמעניין אותנו זה בעיקר הקטע הרכילותי וזה לאו דווקא נכון. זה נכון אם זה במינון הראוי (והקטן), אבל כמו שזה כרגע - זה חופר.

LiRs Lullaby

New member
מסכימה../images/Emo45.gif

גם אני חשבתי שהם הולכים להעיף את סיון עם כל הדיבורים עליה, אבל כנראה שלא רצו לשים את כל הדיבורים על עומר כדי שהתוצאה תפתיע גם אותנו......

just adiki

New member
איזה קבוצה מגעילה אלוהים וכאלה סתומים.

להעיף את עומר זה אחד המהלכים הכי טפשים שהם היו יכולים לעשות. ואני מתה שדן כבר יעוף.

רק לי הפריע נורא נורא נורא..

יואב... מה אתה חושב לעצמך שאתה שוחה בעירום?!#?!#. למה מי אתה שכל צוות ההפקה צריכים לראות לך את אברי המין1?#? החוף של אבא שלך??.. שחצן מטומטם.

rebecca121

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מה זה הדבר הזה? מאיפה הביאו אותו? כזה מפגר לא ראיתי כבר הרבה זמן

נמשל

New member
למה? להיפך. זו המטרה של התוכנית

שהמשתתפים יתעלמו לגמרי מהמצלמות ואחרי כמה ימים אני מניח שאתה מתרגל למצלמה ומתנהג בחופשיות

לי ממש לא הפריע...ולא מבחינת איבר מינו ../images/Emo3.gif

סליחה... אבל הוא לבד באי... הם אלה שבחרו לצלם אותו ולשדר. כל אחד שהיה במקומו היה שוחה ככה עירום.. תחשוב במקומו..איזה כיף זה
ואם הוא לא מתבייש מהצוות- כל הכבוד לו

מי גאון של אמא?

די דן הזה הוא כל כך מושלם!
אין אין מהרגע הראשון הימרתי עליו..!!! גם ניצח במשימת החסינות וגם הצליח לשכנע כמעט את כולם להצביע נגד עומר! איזה 6-7 מתוך 10 הצביעו נגדו! הכי לא האמנתי שגם נועם הצביע נגד עומר.. ובקשר לאי המתים ברור שעומר יעעיף את יואב הקרציה!!!

rebecca121

New member
כאלה מטומטמים....

מי מוריד את החזקים על ההצבעה הראשונה? מה הם לא יודעים איך זה עובד?!! כאילו יש עוד הרבה הרבה זמן עד לשלב הסופי בשביל להתחיל לדאוג כבר בפעם הראשונה... דן הנחש הזה..יווו הוא כזה מעצבן! וגם סיוון עם החיוך המטומטם שלה! הבנות של שבט ג'יברו הוכיחו שהן סתם מפגרות אחת אחת (מרינה,ויקה,נעמה) מסכנה יעל.....כול כך כאב לי עליה. אלכס נועם ומושה הכי הפתיעו אותי........גם כי לא הראו את מה שהם מתכננים...אבל ככה להדיח?! מושה הזה חלש חלש אבל נחש לא קטן מדן.. הלוואי ועומר ינצח את הגורילה....

KurtAngleWho

New member
אני חושב שמה שדן עשה....

הוא נכון בהחלט! אין לג'יבארו שום צורך בעומר כשיש להם את נועם... ועכשיו שעומר בחוץ,זה פותח לו עוד הזדמנויות. למרות המהלך של דן,אני עדיין חושב שסיוון הייתה צריכה ללכת...מעצבנת! סבאנה שליטה!!!

KurtAngleWho

New member
וגם...

הגיע לעומר ללכת. אני מניח שכולכם כבר שחכתם מה עומר עשה אחרי ההפסד הראשון של ג'יבארו. עם היו שמים לי גרב סרוחה מול הפרצוף אני הייתי חושב טוב טוב על להדיח אותו למרות הכוח הפיזי שלו.

דן כלכך מטומטם! :|

מצטערת אבל אין לי מילה אחרת להגדיר אותו. בשלב הזה הוא זורק מתחרה חזק שיכול לעזור להם לנצח באתגרים? למה?! וכולם כמו כלבים הולכים אחריו... היו מחכים שהשבטים יתאחדו ואז היה מדיח אותו כבר היה יותר הגיוני...

game boy

New member
מסקנות שלי מהפרק../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif|פטיש

1.מ-ה-פ-ך!!!! סוואנה קמו מהקרשים..כל הכבוד להם! גם כשהיו בdown -הם לא ליכלכו וחתרו אחד נגד השני כמו גיבארו הערב. 2.כרגע ג'יבארו במצב גרוע מאד...כשכל אחד נלחם להיות מנהיג-בסוף כולם מפסידים.ייקח להם הרבה זמן להתאושש,אם בכלל.. 3.דן גילה היום את פרצופו האמיתי...אני מאמין שזה יבוא לו כבומרנג מחבריו לשבט בעתיד.. 4.יואב הזה זה חתיחת טיפוס מאוס....אינטרסנט,אנטיפאט,יאללה שיתעופף כבר מהסידרה!! 5.חשבתם על כך שלזה השממתין באי המתים יש יתרון על השאר? הוא בסה"כ צריך לנצח בקרבות האישיים,אבל אין לו על הראש:תככים,מריבות(יש לו שקט נפשי),הוא עושה מה שבראש שלו,ואם חשבתם שמשעמם לו(אין לו נפש חיה לדבר) אז זהו-שלא,יש לו לדבר עם הרבה צלמים שמסתובבים סביבו....

game boy

New member
ותוספת קטנה לסעיף 5..

וזה שנשאר עד הסוף באי המתים-חוזר בסוף כמו גדול לקרב ראש בראש(הקרב האמיתי)...

למעלה