התאזרחות על פי חוק הסבא לאחר כניסה כתייר

naf86

New member
איך זה יהיה באופן מעשי?

לי יש חנות אונליין. האם זה אומר שכל מכירה, אני אצטרך לחשב את מס המדינה ומס המחוז? אחרי זה, כל רבעון לשלוח עשרות/מאות/אלפי תשלומים לכל מחוז בו היה לי מכירה?
&nbsp
אני מניח שלפלטפורמות מכירה (איביי/אמזון וכו') יהיו כלים לחשב בהתאם למיקוד. אבל התשלומים למחוזים השונים יכול להיות מאתגר לעסקים קטנים

נכון

כבר עכשיו אתה אמור לזהות היכן מלאי יושב ובמדינה שבה הוא יושב (דרך FBAׂ ) אתה צריך להירשם באותה STATE ולראות מה הכללים שלה -במידה ויש מלאי וגם לקוח באותה מדינה -אז ככל הנראה כבר צריך לגבות SALES TAX של אותה מדינה.
במובן הזה -אין חידוש
זה ה physical nexus
כעת -פסק הדין מצביע על הרחבה של זה -היינו גם אם המלאי שלך לא מוחזק באותה מדינה X אבל יש לך לקוחות שם -עשויה לקום חבות.
אני אומר עשויה כי למרבה המזל -בחלק מהמדינות יהיה סף מינימום
כך שלא אם מכרת דולר במדינה X אלא נניח סף של 100000 דולר מחזור וגם 200 פעולות מכירה.
יש תעשייה שלמה שמתפרנסת רק מזה.
יש גם מדינות שמטילות חובה להגיש דוח שנתי ובו שם הלקוח וכתובתו.
זה דיי מטלטל ושווה לעקוב.
אשר

naf86

New member
כל המלאי שלי

יושב במחסן שלי בניו יורק. אז עד עכשיו הגבייה שלי היו מהלקוחות שגרים בניו יורק. אבל עכשיו אני צריך גם לחשב לקוחות ממחוץ לניו יורק.
&nbsp
אני כמובן לא יכול לדעת כמה לקוחות יהיו מכל מדינה. אז אני לא יכול לדעת אם אני אגיע לסף מינימום אלא אם כן זה יהיה סכום מאוד משמעותי כמו 100 אלף דולר(כי אם אני מחזיק 100 אלף דולר של סחורה, הסיכוי הוא אפסי שכל המכירות ילכו ללקוחות ממדינה אחת).
&nbsp
עכשיו, אם זה ברמת המדינה, זה יהיה אמנם מעצבן (לבדוק 50 מדינות), אבל מעשי. אבל מה עם ברמת המחוז? מכתבות שקראתי יש בערך 10 אלף מחוזות/אזורים שגם כן גובים מיסים.

יש התרעמות בקרב לשכות מסחר שמדובר

בנטל שהציבור אינו יכול לעמוד בו וכי רק רשתות גדולות עם משאבים יוכלו להיות ב
FULL COMPLIANCE
אז תשובת בית המשפט הייתה שעצם הצבת סף מינימום בידי כל מדינה באה לתת מענה לטענה זו.
אני כן חושב שאתה יכול וגם צריך לדעת לפלח את המכירות לפי כתובות.
יש גם תעשייה של נותני שירות (אני לא נמנה עליהם) שמתפרנסת בדיוק מזה
ראה
AVALARA
TAX JAR
&nbsp
אשר

naf86

New member
זה קל מאוד לפלח את המכירות לפי כתובות

זה לא בעיה בשבילי לדעת כמה מכירות היו לי מנגיד מיקוד 92101 בקליפורניה.
אז לדעת כמה לשלם/למי לשלם זה די פשוט.
&nbsp
אני מנסה לתהות האם הפסיקה הזאת היא ברכה או קללה בשבילי. זה יכול להיות קללה כי אני אצטרך לשבור את הראש בלחשב את כל המיסים האלו. כנראה אצטרך להעסיק מישהו או לקנות תוכנה רק בשביל מיסים. זה יכול להיות ברכה כי אם אני אשרוד את הצעד הזה, זה יכול להעיף המון מתחרים שלא יכולים לעמוד בהוצאות כאלה.

אמיתי ר

New member
לא, ממש לא שבירת ראש

יש אלפי שירותים שעושים את זה בשבילך.
האמת יש גם גדולות, שלא רק יעשו, אלא חשוב יותר - יעשו גביית כרטיס אשראי.
כמו לדוגמא /Stripe/ SQUARE. גם UX של גביית אשראי, גם גביית אשראי (בצורה שהיא PCI , עוד הרבה סטנדטרטים שאתה וודאי לא תעמוד בהם אם תנסה לבנות לבד), וגם חישובי SALES TAX. וגם דוחות.
כמוהם יש עוד הרבה שירותים, אז תבחר מה שהיא מתאים לך בתמונה הכוללת.
&nbsp
(אגב, מה שעוד נחמד ב Stripe, שבגלל שהם עושים מיליוני עסקאות, הם מצליחים לייצר (ולשנות כל הזמן) את הUX כך שיותר משתמשים שלך באמת יזינו פרטים ויסיימו הזמנה בהצלחה.

naf86

New member
לגבות את המיסים זה לא בעיה

הבעיה היא שצריך לשלם את המיסים ליעד.
&nbsp
השבוע ניסינו לשלם את המיסים של ניו יורק. זה לעבור על המכירות ולהגיש דוח באתר של ניו יורק. לא מסובך במיוחד.
אבל כשיש 50 מדינות, ואלפי מחוזות זה כבר סיפור. אני מניח שיהיה שירותים שיציעו להגיש את הדוחות לכל המחוזות/מדינות. אבל אני מניח שזה לא יהיה זול במיוחד.
&nbsp
הנחמה היחידה היא שממה שידוע לי יש מחוזות/מדינות שיש להם מינימום בשביל מיסים. כלומר רק אתרים בגודל של מאות אלפי דולרים בשנה לאותו אזור יצטרכו לשלם מיסים. מוכרים קטנים לא מעניינים אותם. אם זה אכן נכון, זה יכול לחסוך לי את הכאב ראש עד שאני אהיה מספיק גדול.

tal1122331

New member
שאלה חשובה לגבי כניסה ראשונה

האם זה בסדר להגיד בשדה שאני מגיע לחודש וחצי כשבשגרירות אמרתי 3 שבועות? (שום הערה לא כתובה לי בדרכון ובentires יש לי M).
, אם אני יקבל כניסה לשלוש חודשים וירצה להאריך עם עורך דין, זה אפשרי?
ועוד דבר, אחרי כמה זמן כדי להכנס שוב לארהב, אם בפעם הראשונה הגעתי לחודש וחצי ואחרי חודשיים אני יגיע שוב מה הסיכוי למניעת כניסה?

תודה!!

studen2

New member
תעודת יושר

אני מנסה להזמין תעודת יושר לגרין קארד האתר של המשטרה; תחת יעד משלוח אין קונסוליה או שגרירות ארה"ב בירושלים אלא רק שגרירות ארה"ב בתל אביב. מה עושים?

tair1986

New member
זה קיים תחת השם - קונסוליית ארה"ב - ירושלים

dantheman12

New member
חידוש ויזה ללא ראיון

שלום רב,

הויזה שלי עומדת לפוג באפריל 19. אין לי תאריך נסיעה מוגדר אבל אני לא רוצה לחכות לרגע האחרון ורציתי לשאול האם אני יכול כבר להגיש את הבקשה כעת?
ראיתי שאני זכאי להגיש את הבקשה ללא ראיון ואני אשמח לדעת מהם הסיכויים שלי לקבל ויזה במתכונת הזאת?

איך זה עובד בפועל כאשר לא מגיעים לראיון? מבחינת הצגת המסמכים?

תודה מראש,
דניאל.

Dog Lover 26

New member
שאלות בנוגע להוצאת ויזת תייר

היי חבר'ה,

אני בן 27. ברצוני לעשות טיול לארה"ב למשהו כמו חודש ימים. הבנתי שלחבר'ה בגילי שאין בבעלותם נכס, רכב, או אישור על לימודים, קיים סיכוי גבוה יותר שיסורבו. לאחרונה גם עזבתי עבודה כך שאין לי משכורת בחודשים האחרונים.

ברצוני לדעת תחילה האם זה נכון ולא כדאי לי להגיש כרגע את הבקשה, שנית- האם ישנה דרך כלשהי שבה אוכל להירשם ללימודים כלשהם רק ע"מ לקבל את הטופס שמאשר שאני לומד, אך בפועל לא לשלם עבור הלימודים ולבטל את הרשמתי מיד לאחר הוצאת הויזה?

תודה מראש למסייעים.

guy56782

New member
זה תלוי ברושם שתעשה בראיון

וברקע שלך, לדוגמא אם העבודה הקודמת שלך היתה בשכר גבוה, יש פחות סיכוי שיחשדו שאתה הולך לעשות סיבוב בעגלות, גם אם עכשיו אתה ״בין עבודות״. אחרת יש סיכוי גבוה שלא תקבל ויזה.

Dog Lover 26

New member
תודה רבה, בעבודה הקודמת הרווחתי כ...

5500 נטו באופן די קבוע +/- , למשך שנתיים.
מבחינתם זה נחשב נמוך/ גבוה?

מה לגבי אופציית ההרשמה ללימודים? האם אפשרי? הבנתי שזוהי האופציה שהכי מגדילה את הסיכוי לקבלת הויזה.

laura331

New member
הרשמה ללימודים נראה לי חלש

בזמנו הבאתי אישור על זה שאני לומדת כבר סמסטר שלם באוניברסיטת ת״א פלוס זה ששילמתי על שנת הלימודים, זה היה לפני 5 שנים.
רק הרשמה לאיזה מכללה שאת הרישום אפשר לבטל נראה לי חלש, אבל זאת רק דעתי..

Dog Lover 26

New member
אז מה עליי לעשות?

את המשכורת אין לי דרך להעלות, לרכוש נכס/ רכב גם אין באפשרותי.

guy56782

New member
יש לך 2 אפשרויות

(1) לוותר ולטוס למקום אחר.
(2) לגשת לראיון של הויזה ולקחת בחשבון שיש סיכוי שזה יסתיים בסרוב לויזה (זה לא סוף העולם, אבל זה לא משפר את סיכוייך לקבל ויזה בעתיד...).

d a p h n a

New member
הרשמה ללימודים עובדת רק אם אתה מביא גם

אישור על תשלום שכר לימוד. הרשמה לבדה לא מוכיחה כלום. אם אתה מספיק רציני בקשר ללימודים שאתה מוכן לשלם עליהם, אז זה יכול לעזור.

למעלה