למה גברים חייבים להיות כל כך מטומטמים

כשהייתי חיילת

עמדתי בתחנה וחיכיתי לאוטובוס, נהג משאית ערבי ממש עצר לידי (זה היה מפחיד כי הבסיס, כמו הרבה מהבסיסים, היה מקום מבודד שהאוטובוסים עוברים פעם במליון שנה). כל המשאית הזו נעצרה והוא פתח את הדלת ונתלה משם מציע לי טרמפ. לא התייחסתי אליו, שיקשקתי כמו מטורפת (גם בחורה, גם חיילת יהודיה) התרחקתי יותר, שלפתי פלאפון והתחלתי לחייג 1...0...ואז הוא אמר משהו לא ברור עלה חזרה ונסע. אחד הרגעים המפחידים בחיי...אם זה היה בלילה זה היה פי 5 מפחיד.

כשהייתי חייל

עמדתי בתחנה וחיכיתי לאוטובוס, נהג משאית ערבי ממש עצר לידי (זה היה מפחיד כי הבסיס, כמו הרבה מהבסיסים, היה מקום מבודד שהאוטובוסים עוברים פעם במליון שנה). כל המשאית הזו נעצרה והוא פתח את הדלת ונתלה משם מציע לי טרמפ. מצד אחד פחדתי, מצד שני הייתי צריך להגיע הביתה, אז עליתי. שיקשקתי כל הדרך, והייתי בטוח שהוא עומד לאנוס אותי. כ"כ פחדתי, שהחלטתי להקדים תרופה למכה ואנסתי אותו לפני שהוא הספיק לעשות לי משהו! זה ילמד אותו! חחחחחחחחחחחח אני מצטער, אבל הסיטואציה עלתה לי בראש...

כשהייתי נהג משאית ערבי

ראיתי חיילת מחכה לטרמפ. עצרתי , פתחתי את הדלת והצעתי לה טרמפ. היא סירבה וברחה משם, והשאירה אותי עם כאב ביצים לא נורמלי. מזל שעשר דקות אחר כך עלה איזה חייל....

זה היית אתה?!?!?!

שנים!!! שנים אני מחפש אותך!!! אתה לא מבין בכלל... אף אחד לא נגע בי כמו שאתה נגעת בי...

זה המקום להתוודות

זה לא אני "שנגעתי בך" זה היה המוט הילוכים. בפעם הבאה תתעניין קצת יותר מה קורה מאחור כשאתה לועס את הדשבורד, ותחסוך מעצמך שנים של חיפושים.

רועי21רג

New member
לפחות לכן לא קרה

שגבר בן 50 ליטף לכן את הראש כשהלכתם למכולת ועוד אחרי זה כמעט חטפתי תלונה במשטרה על זה שנתתי לו אגרוף לגרון ורק בגלל שהייתי בן 15 ביטלו את התלונה . לקח איזה חצי שנה שחברים שלי הפסיקו לצחוק עלי חח . אולי הוא נהג משאית.

MIIKLE

New member
מבין אותך לגמרי

אם אתה מוטרד מזה שיטרידו את חברה שלך תקנה לה איזה אמצעי הגנה ספריי פלפל או משהו כזה ,גם עם חברה שלי מתחילים הרבה אבל היא כבר אפילו לא מתייחסת אליהם וחולפת על פניהם כאילו הם אוויר עדיף שהיא לא תסתובב לבד בכל מקרה ,במיוחד לא אחרי רדת החשיכה תמיד תלווה אותה עד פתח הבית שלה .מה שכן אני מסכים אם מה שאומרים כולם על הידידים הנחשיים שלה. אני בכלל לא מבין למה בחורה צריכה ידידים כשיש לה חבר המזל שלי שלחברה שלי אין כמעט ידידים (מכרים לא נחשב) והיא גם משתדלת לא להסתובב עם בנים אחרים יותר מדי (היא דתייה).אבל תזהר כל ידיד הוא איום פוטנציאלי בכל מקרה עשה ככל יכולתך כדי לסלקם.

פנומן 72

New member
ספריי פלפל

המצב נכון להיום שאני לא נותן לה להסתובב בחוץ לבד בחשכה. מצדי שכל הפמיניסטיות יזנקו עלי כנשוכות נחש ויזרקו עלי את בולי העץ שהן סוחבות מהיער. כל זמן שזה תלוי בי (וזה תלוי בי) ברגע שהחושך יורד היא איתי בבית או איתי בחוץ. לא לבד. בכל אופן, אין לי מה ללוות אותה כי אנחנו גרים ביחד, אין לה ידידים גברים (וגם לא יהיו מאותה הטענה שאין ידידות אפלטונית אצל גברים תמיד תהיה סוג של משיכה), ואת כל האיומים האחרים אני משתדל לסלק. כן, יש את הקרציות האלה ולא שאכפת לי שמתחילים איתה. כמו שאמרתי זה לגיטימי. אבל ברגע שהיא אומרת שיש לה חבר והם מתעקשים להמשיך - פה עובר הקו האדום (וההבדל) בין גבר מבואס לבין גבר מאושפז.

רועי21רג

New member
כי אנשים שאוהבים לשמור BACKUPים למיניהם

אני בזמנו הייתי מטומטם , הייתי אוכל כל דבר שהיא הייתה אומרת לי בקשר לזה , ידידות אפלטונית חרטה ברטה ושאר הסלט ירקות הזה שהיא האכילה אותי. פעם אחת אמרה לי , יש בנות ששומרות ידידים שהן נמשכות אליהם בשביל שיהיה גיבוי , אני לא כזאת. עלק לא כזאת , ידיד אחד טרם לחורבן הקשר והשני עכשיו חבר שלה. מוסר השכל , אין כזה דבר ידידים , כולם עם אינטרסים , סתם משחק ושקרים.

רועי21רג

New member
מקרה פרטי? חסר אנשים שזה קרה להם?

ואם הידיד לא הפך להיות החבר של הבחורה אז הוא רק סכסך והכניס לה רעיונות לראש. אני אומר לכם את האמת בפרצוף , בשביל להנות , לעשות צחוקים ושטויות ולהתייעץ יש לנו את הגברים האחרים. מצטער אבל אין כזה דבר גבר תמים , והסיבה שאנחנו אלה שתמיד תמיד שונאי ידידים בניגוד אליכן זה בגלל שאנחנו מכירים את הטבע שלנו והטבע שלנו אומר שבשביל כל מה שאין בחברה , יש את החברים כבר ואף אחד לא מחפש ידידות נפש וכל החרטה הזה , זה לא בגנים שלנו. ושימי לב שכל פעם שהנושא הזה עולה לדיון , כל הגברים הם אנטי כי אנחנו מכירים את עצמנו יותר טוב ממכם. ולצערי אין מה לעשות , כי כל בחורה חיה באשליה שיש כזה דבר ידיד נפש ותמיד תמיד או שתשלים עם זה או שתהיה לבד , העניין הוא רק לשים לב כי אין לגבר ברירה אחרת

wild orchid

New member
כמובן שאין אנשים

שזה לא קורה להם.כמובן שהידידים אשמים ולא חברה שלך שכולה שא תמים הנטרף ע``י הידידים.אתה באמת מאמין שאם לא היה לה ידידים,היא לא הייתה עושה את מה שעשתה?אתה באמת חושב שרק לגברים יש אינטרסים?מה עם חברות אכולות קנאה שעושות הכל כדי להפריד?הגברים מתנגדים כי יודעים שהידיד מכיר את הטבע הגברי ושמה יפקח את עיניה של החברה העיוורת על המעשיות של חבר.מאז היותי ילדה רוב המוחץ של חברים שלי הם גברים:ישנו באותן מיטות,השתכרנו והסתממנו עד לאיבוד חושים ולעולם לא קרה כלום..

elena20

New member
לא כל בחורה מאמינה בידידי נפש.

דווקא רובן לא, כולל אותי.

TaliaLev26

New member
וזה ממש מקסים

שכולכם הופכים את החברות שלכם לבובות כוסיות שמתחילים איתן בלי סוף ושאין להם מוח ושברגע ש"ידיד" יגיד להם כמה דברים נגד החבר שלהן- הן ישר יקשיבו ויאמינו לו, הרי אין להן דעה משל עצמן, למה שלא יקשיבו לו? ובשביל זה יש להן אתכם- הגברים המצ'ואים שיגנו עליהן בכל מצב כי להן אין שום יכולת משל עצמן! זהו, אחרי שהוצאתי את המרירות שלי מכל החארטה שאתם כותבים פה בשירשור הספציפי הזה, אני יכולה להגיד שגם אני לא מאמינה בידידים, וכאלו שהיו לי תמיד באו עם אינטרס ועם הייתי בקשר ידעתי לבד להעיף אותם, שלא ילכלכו על הגבר שאני אוהבת!

רועי21רג

New member
כשבחורה לא קולטת שידיד הוא לא אובייקטיבי

זה גורם לצרות , פתאום היא אומרת לעצמי "למה אני צריכה את החבר המניאק שלי שעסוק בעבודה ובלימודים כשיש לי מישהו שמקשיב לי כל הזמן" , מה שבד"כ אותן בחורות לא קולטות שהבחור המקשיב הזה והאכפתי אחרי חודש שהן איתו , אם הוא לא ייתן יחס גרוע יותר מהחבר אז לפחות כמו החבר בדיוק. החבר'ה האלה עושים את המניפולציות שלהם בחוכמה מאוד גדולה , ככה שאני לא אומר שהבנות טיפשות כי אפשר ליפול לזה. קודם הם מתיידדים המון , קופצים אל הבחורה כשהיא עצובה ואתה תקוע בטיזינבי , מדברים איתה על הכל , במקרה של ה#@$!$ שסכסך אצלי , הוא גם חפר לה שלא כדאי לה לדבר איתי על דברים שמטרידים אותה אלא איתו , כי אני נמצא בצבא אז שלא תטריד אותי או משהו כזה. ואז אחרי מכלול של עצות רעות , משחק התמים והחבר הטוב , שזה מהלך שלוקח לפעמים חודשים , מדלג שלב ועובר לשלב הסכסוכים , אותה אהבה אפלוטונית תחכה לשלב הסכסוך בין הזוג וידרדר את המצב עוד יותר במסווה התמימות .

Old Girl

New member
אני חולקת עליך בשני דברים

1. לגבי מידת האחריות של הידיד המניפולטור: להפעיל מניפולציות זה תמיד מכוער, אבל בסופו של דבר מי שמקבל החלטות בזוגיות אלה בני הזוג עצמם. לדעתי, אם אחד מבני הזוג מעדיף להסתמך על המניפולציות של מישהו מחוץ לקשר - אז אין לקשר כזה בסיס טוב ממילא. 2. לגבי השלכת החוויות שלך על כל האנשים בעולם - תראה זה לא הכי חכם. גם אם משהו דומה קרה ל - 5 אנשים בפורום, זה עדיין לא מספיק כדי לבטל חוויה של מישהו אחר, עדות של מישהו אחר, סיפור של מישהו אחר. אם אדם אחר מספר שהוא חווה ידידות אמת עם בן המין השני - מקסימום שאתה יכול להגיד זה שבהסתמך על ניסיון חייך, זה נראה לך מועד לכישלון או משהו בסגנון הזה. לעומת זאת, לבטל על הסף חוויות של אחרים בגלל שחווית או לא חווית משהו זה לא חכם. יש דברים שלעולם לא תחווה (כמו חברות אמת עם אישה), זה לא אומר שגם האחרים לא. כנ"ל אני, לא מבינה איך יצור אנושי יכול ליהנות מנופש בתורכיה או לא להתאבד בחתונה - זה לא אומר שכל מי שמעיד אחרת הוא שקרן או לא קיים.

למעלה