סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

Fellowship

New member
בחירת כרטיס אשראי

לאישתי ולי יש כרטיס Discover לכל אחד וזה הכל,
לאחר שתחלוף שנה וקצת ממועד הנפקת הכרטיס הקודם ננפיק כרטיס נוסף.
ציון האשראי נע בין 730 ל 770, כתלות בזהות ובסוג הציון, היסטוריית האשראי תהיה, כאמור, שנה וקצת.
ה Hard inquiries הוא 0 או 1 (תלוי עבור מי ובאיזו סוכנות), עבור אחד מאיתנו ובסוכנות אחת, הוא 2, הכל מלפני שנה.

אשמח לדעת האם יש לכם המלצה על כרטיס, יש לנו שני פרמטרים חשובים בלבד
1. חובה שהעלות החודשית/שנתית תהיה אפס.
לא מעניין אותנו כרטיסים שיש להם עלות חודשית/שנתית, גם אם זה אמור להתקזז עם הטבה כזו או אחרת.

2. ההטבה היחידה המעניינת אותנו היא Cashback.
לא נקודות, לא מועדוני לקוחות, לא טיסות, לא מלונות, לא רכבים וכו', אלא Cashback מקסימלי.
ועדיף שיהיה Cashback על כל סוגי ההוצאות (קניות כלליות, מסעדות וכו'.) ולא בעיקר על סוג אחד של הוצאות.
ספציפית אם זה משנה, אז על דלק אנו מוציאים מעט מאוד כסף, לכן זה פחות רלוונטי.
אנחנו לא מוציאים הרבה כסף במקום ספציפי, אלא מפזרים במקומות שונים,
לכן נראה לי פחות רלוונטי כרטיס של קוסטקו/אמאזון וכו'.
אם יש מענק הצטרפות, אז גם שיהיה כהטבה כספית ולא נקודות כאלו או אחרות.

luckydude

Active member
כל עוד אין לך דברים ״רעים״ בהיסטורית האשראי

אז אני מניח שיאשרו לך אבל עם credit limit נמוך יחסית בהתחלה.

debby12

New member
מנהל
Double Cash יש לו עמלה רצחנית לשימוש מחוץ לארה"ב

3% מערך הקניה. אז לי הוא לא יתאים. סתם חולקת כי הלכתי לקרוא את האותיות הקטנות.

luckydude

Active member
כשזה מגיע לעמלות לחו״ל זה בדכ״ל תלוי במנפיק באופן כללי.

לרוב לכרטיסים של capital one למשל יש עמלות נמוכות לשימוש בחו״ל. ל-Citi ו-Amex, גבוהות.

JimmyGee

New member
Impossible to find 1 perfect card

The CITI Double Cash above is good because it gives you 2% on everything.
There are many other cards that give you 5% on gas and grocery stores but 1% on everything else. I used to combine those with the CITI Double Cash.
The one I use now is the Bank of America Premium Rewards Credit Card. I have some money with Bank of America so it gives me 3% on travel and dining and 2.25% on everything else. It cost $95 / year but they give you $100 / year to spend on travel incidentals and $500 when you open the card which pretty much covers your next 5 years.

debby12

New member
מנהל
יש לך דוגמאות ספציפיות לכרטיסים שנותנים 5% על קניות בסופר

ועל דלק? וגם - נניח שהם נותנים -אז זה באופן קבוע - הם לא משנים את זה כל חודש או משהו כזה?

אולי כדאי שאזיז את עצמי ואחליף גם...

הכרטיס שאילן הזכיר, של אמריקן אקספרס, נותן

5% בסופר, עד תקרה שנתית מסויימת (לא זוכר את הסכום), ופרידום של צ'ייס משנה קטגוריות כל רבעון (3 חודשים) ובאחד הרבעים יש די קבוע 5% בסופר ובאחר 5% בתחנות דלק.

debby12

New member
מנהל
תודה! עכשיו ראיתי - התקרה היא 6000 דולר של קניות בסופר בשנה

ואחרי זה זה יורד ל-1%. תודה גם לגבי פרידום של צ'ייס

Fellowship

New member
החשבון שלנו ב BofA הוא Preferred Rewards program

"שדרגו" (לא נראה לי שזה נותן משהו) אותנו (לרמה הכי נמוכה, Gold, יש גם Platinum ו Platinum Honors), זה רלוונטי בנוגע לכרטיס?
אני רואה שהוא נותו רק 1% באופן קבוע (השאר זה ספציפית למסעדות/דלק).
&nbsp
בכל מקרה, על דלק אנו מוציאים מעט מאוד כסף,
וכאמור פסלתי מראש כל כרטיס שיש לו דמי מנוי/שימוש, גם אם מקבלים זאת חזרה בדרך כזו או אחרת.
&nbsp
תודה על המידע.

Kender00

New member
אם כך אז הכרטיסים של BofA טובים לך

יש להם שני כרטיסים ללא דמי חבר
הראשון הוא Cash Back כללי
https://www.bankofamerica.com/credit-cards/products/cash-back-credit-card/
&nbsp
1% החזר על כל קניה, 2% על קניות הסופר ומועדני לקוחות כמו Costco (יש תקרה) ו 3% לדלק (גם עם תקרה)
התקרה לסופר ולדלק היא משותפת והיא עד הוצאה של 2500 דולר ברבעון אחרי זה 1%
בגלל יש אתה Gold Preferred אז אם תמשוך את ב Cash Back לחשבון תקבל תוספת של 25%
אז זה הופך להיות 1.25%, 2.5% ו 3.75%
כמובן שאם הסטטוס גבוה יותר אז הבונוס גדול יותר (היות ואתה לא אזרח או בעל גרין קארד אז הם לא יפתחו לך חשבון השקעות (מדיניות של הבנק) אז לא בטוח ששווה להשאיר כסף לסטטוס היות גבוה)
&nbsp
יש להם גם את
https://www.bankofamerica.com/credi...ewards-credit-card/?campaign=4016360~8U~en_US
&nbsp
שהוא כרטיס שנותן 1.5% על כל דבר אבל את הזיכוי ניתן לדרוש מול הוצאות Travel, כלומר אם קניתי בסופר ה 1000 דולר אני יקבל 15 דולר שאני יוכל לקבל כזיכוי (Statement Credit) מול הוצאות של Travel שבוצעו בכרטיס, ניתן לקבל גם Cash Back ללא קשר כזיכוי להוצאות Travel אבל אז זה יחס נמוך יותר
בגלל שאתה Gold Preferred זה יהיה 1.87%
&nbsp
לי אישית יש את שני הכרטיסים האלו ובונוס גבוה יותר, אבל יש לי גם כרטיסים אחרים כולל של Costco אז אני משתמש תמיד בכרטיס שנותן לי החזר גבוה יותר בכל רגע (זה מצריך זיכרון)
&nbsp
&nbsp

Fellowship

New member
, אבל נראה שהכרטיס שאילן ציין הוא מעט טוב יותר, לא?

אגב, מה הכוונה למשוך את הקאש בק לחשבון?

למעלה