סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

אהבתי.

liat1271

New member
מחפשת רעיון למתנה

בעלי נמצא כרגע באיזה כנס לאירופה, ורוצה לקנות איזו מתנה קטנה לאחת המזכירות אצלו בעבודה. יש לכם רעיון?

debby12

New member
מנהל
What European country?

They are all different. Chocolate from Belgium, acquavit otr a nice colorful leather wallet from Sweden (Atlanda airport)

Tell us what country, and ideally what airport he is flying back from and we can give tailored advice

debby12

New member
מנהל
I know only the Porto airport

Generally for portugal

Marzipan - macapaoo, they should have nicely shaped ones

I admit - I always prefer consumable gifts that don't clutter your house

debby12

New member
מנהל
מתכלה זה הכי

יש להם בפורטוגל גם איזה סבון אופייני לאזור. זה סבון קשה לא נוזלי - מגיע עטוף בנייר יפה (נדמה לי שחור בד"כ). אז גם זה יכול להיות מתאים - אבל זה קצת אישי מדי אולי למזכירה. וגם יש להם יין פורט כמובן - אני בטוחה שיהיה בדיוטי פרי בשדה הגם שמעולם לא הייתי בו...

יין וממתקים למזכירה

גם נשמע קצת אישי מדי, אבל אולי ראיתי יותר מדי סרטים...
&nbsp
קשה לדעת בלי להכיר את הנפשות הפועלות (גיל, עומק הכרות, וכו' וכו'), אבל יכול להיות שעדיף ללכת על מזכרת לא מתכלה למשרד דווקא (מאג עם נופים, משהו נוצרי אם היא מהז'אנר, וכו' וכו').

danakama10

New member
יש איזושהי סיבה להתלבטות?

הרי נהוג להביא קופסת שוקולדים קטנה או ממתק אופייני. מה הסיבה שבמקרה הזה יש התלבטויות?

שאלה בשביל חברה - בעיות שכנים

לפעמים רואים בחדשות שפינו דיירים מבית מסויים כי הם חיו בתוך ערימת זבל, hoarders, למי פונים להתלונן אם השכן שלך כזה והנהלת הקומפלקס שבו אתה חי הרימה ידיים ולא עושה כלום בעניין? (עזבו הנהלת הקומפלקס הזה זה סיפור אחר להודעה נפרדת אבל מעבר אליהם יש מה לעשות?) יש טעם לפנות למשטרה? ל-DSS (הילדים שלהם בני 17-18)?...

עצות חכמות?

ilanvag

New member
מחפש המלצות על סרטים, בבקשה

שלום לכולם,

מחפש המלצות על סרטים שמתאימים לבני 10-13 - סרטים שיתאימו לצפייה משותפת של בנות (שמעדיפות סרטים יותר "רגשיים"), ושל בנים (שמעדיפים גיבורי על, אקשן, וכדומה).

עוד קטגוריה ששניהם מאוד אוהבים - סרטים שבהם מככבים בעלי חיים.

שתי דוגמאות שעולות לי בראש:
The Princess Bride
Dragonheart

הילדים כבר ראו את שני הסרטים שלמעלה ומאוד אהבו.

למי יש הצעות לסרטים נוספים, בבקשה?

רוצים לעשות מרתון סרטים מחר, וצריך שמות נוספים -- ורצוי סרטים שאפשר יהיה למצוא בנטפליקס...

תודה!

danakama10

New member
הבנים שלי ראו לאחרונה

ולהפתעתי מאוד אהבו (כי חשבתי שבנות יותר יתחברו) את:

Queen of Katwe
Zombies
שניהם של דיסני

הם גם אהבו מאוד את Wonder בקולנוע שמתאים לחלוטין גם לבנות.
הסרט האהוב עליהם ביותר הוא Thunderstruck שאמנם הכי מתאים לבנים חובבי כדורסל אבל יש שם גם קצת מערכות יחסים וקצת רגש....

הכי קל זה פשוט

לבדוק את רשימת סרטי האנימציה של פיקסאר (כמעט כולם מעולים), של דרים וורקס (ילדים אוהבים את סדרות הסרטים של שרק, קונג פו פאנדה, ומדגסקר), ואפשר להוסיף סרטים מפגרים כמו אלו מסדרת אלוין אנד דה צ'יפמאנקס.
&nbsp
למתקדמים, אפשר גם סרטי קלאסיקה משנות השמונים כמו הגרמלינז, אינדיאנה ג'ונס, וגוסט באסטרז, ואולי גם קומדיות אקשן של שוורצנגר כמו טווינז עם דני דה-ויטו או קינדרגארדן קאפ.

debby12

New member
מנהל
לא בטוחה אם מתאים לילדים בגיל הזה אבל בדיוק קיבלתי

המלצה לסרט חדש שמציג את ישראל על כל המורכבות שבה. הסרט נקרא חיים יקרים או באנגלית precious life ונמצא באמזון פריים...

בשביל שאלת הילדים שלך - נראה לי שזוטופיה Zootopia מתאים "בול" אם הם עוד לא ראו אותו... הוא עונה כל על מה שהצעת. לא יודעת אם יש אותו בנטפליקס....

למעלה