🍎שנה חדשה - אוף חדש🍯

Lhuna3

Well-known member
אוף כל הדיון הזה שלכם רק גורם לי לרצות שתראו מבוקש לחקירה עוד יותר כדי שאוכל להגיד לכם דברים בלי לספיילר!
אבל אני רק אגיד שלונה מזכירה לי את פינץ'! (ואני יודעת שניק שונא אותו, אבל זה לא דבר רע!)(מבחינתי זו מחמאה)
1. האם יש בזה הומור, ועד כמה?
2. האם זה מאוד פרוצדורלי או שיש לזה גם עלילה מתמשכת דומיננטית (ולא רק "ברקע" כזה)?
3. לא יודעת, אני קצת חוששת עכשיו לגלות מי זה פינץ' הזה ;-#

LeAnnDylan

Well-known member
1. האם יש בזה הומור, ועד כמה?
2. האם זה מאוד פרוצדורלי או שיש לזה גם עלילה מתמשכת דומיננטית (ולא רק "ברקע" כזה)?
3. לא יודעת, אני קצת חוששת עכשיו לגלות מי זה פינץ' הזה ;-#
1. בעיקר הומור ציני. בעונה הראשונה כמעט ואין האמת, לקראת ההמשך כשהדמויות יותר מגובשות יש הומור.
2. קצת מזכיר את פרינג' בקטע הזה - מתחיל מאוד פרוצדורלי ואז יש עלילה מתמשכת דומיננית שמשתפרת יותר עם כל עונה.
3. יש מצב שלא הכי תאהבי אותו בהתחלה כי הוא קצת מוזר. אבל אם יצא לך לצפות בסדרה עד הסוף שלה אני מניחה שתביני לבד למה, ואם לא אוכל להסביר לך. אבל בעיקרון הבן אדם גאון, אז זה לא דבר רע.

It's Always Sunny

Well-known member
זה אומר שאת שומרת כיפור? אז איך היה הצום? זה קשה לך או שבקטנה? ומה אכלת לסיומו?
כן, אבל השנה טיפה יותר הקלנו. כלומר הטלפון היה דלוק כדי לראות מה קורה אבל לא השתמשתי בו מעבר לזה (והיה פיתוי).
לא היה מאוד נחמד אבל העיקר עבר, היתרון הוא שסוף סוף יכולתי לנוח וישנתי טוב. שברתי עם הצום עם תה ועוגיות.

Lhuna3

Well-known member
כן, אבל השנה טיפה יותר הקלנו. כלומר הטלפון היה דלוק כדי לראות מה קורה
הגיוני, מצב חירום.
אבל לא השתמשתי בו מעבר לזה (והיה פיתוי).
מרשים בהחלט.
לא היה מאוד נחמד אבל העיקר עבר, היתרון הוא שסוף סוף יכולתי לנוח וישנתי טוב.
אין יותר חשוב מלישון טוב!
שברתי עם הצום עם תה ועוגיות.
אתם לא עושים גם ארוחה גדולה אחר כך, או שאת פשוט לא בקטע?

didalf

Well-known member
משהו מגניב שנתקלתי בו בפינטרסט, כמה מהדמויות האלה אתם מכירים?

צפה בקובץ המצורף 118497
אני מזדהה כעוגיפלצת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו מגניב שנתקלתי בו בפינטרסט, כמה מהדמויות האלה אתם מכירים?

צפה בקובץ המצורף 118497
מגניב מאוד. תודה שהבאת את זה |4U|
בכל הדבר הזה יש רק דמות אחת מסרט או סדרה שלא הכרתי בכלל (as told by ginger) ועוד איזה 5 מדברים שאני יודע עליהם אבל לא ראיתי (או ראיתי ושכחתי).
קצת מעוצבן שהיו איזה 3 דמויות DC ושום דמות מארוול (לספיידרמן היו איזה 10 סדרת מצוירות ובטח היו לו הרבה אמרות חוכמה)
קשה לי לומר למה הכי התחברתי. אני בהחלט הכי מופתע שלמיאו מפוקימון היו מילות חוכמה.
הכי אני מסכימה עם מאסטר ספלינטר ודאמבלדור.
הכי אני לא מסכימה עם מרי פופינס.
דאמבלדור בהחלט צודק.
אבל אני גם נוטה להסכים עם מרי פופינס. כלומר כן יש עבודות שבהחלט לא נראות כיף, אבל אני מאמין שאפשר למצוא כיף בכמעט כל דבר אם מנסים מספיק.
אני בהחלט רוצה ללכת בדרך של קווסימודו ודורי
וגם במידה מסוימת בדרכו של ג'ק סקלינגטון
בהחלט רוצה להקשיב לאיירו (מכשף האוויר האחרון)
ולא ממש מתאימה לי, אבל אחת האמירות הכי טובות כאן היא של אולף.

It's Always Sunny

Well-known member
קצת מעוצבן שהיו איזה 3 דמויות DC ושום דמות מארוול (לספיידרמן היו איזה 10 סדרת מצוירות ובטח היו לו הרבה אמרות חוכמה)
0f95333520782929ef335456d759bff6.jpg

מצאתי גרסה נוספת שבה יש מספר דמויות ממארוול :-): לפי זה אני מניחה שקיימות מספר גרסאות עם דמויות שונות, אז הם בטח הצליחו להכניס משפטי חוכמה מכל הדמויות המצוירות :-):

עריכה: מסתבר שיש הבדל בין הגרסה הזאת לגרסה השנייה, זאת גרסה שמתמקדת ספציפית בדמויות של דיסני.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפה בקובץ המצורף 118567

מצאתי גרסה נוספת שבה יש מספר דמויות ממארוול :-): לפי זה אני מניחה שקיימות מספר גרסאות עם דמויות שונות, אז הם בטח הצליחו להכניס משפטי חוכמה מכל הדמויות המצוירות :-):

עריכה: מסתבר שיש הבדל בין הגרסה הזאת לגרסה השנייה, זאת גרסה שמתמקדת ספציפית בדמויות של דיסני.
אחרי שראיתי היום את הקול בראש 2 אני בשוק שלא שמו שום דבר משם.

איך שמו את יודה אבל לא שמו את האמירה על כך שפחד מוביל לדארק סייד?

ואיך עדיין אין את ספיידרמן?
משהו כמו זה:
"When you can do the things that I can, but you don't, and then the bad things happen, they happen because of you."

חוץ מזה הייתי שמח אם היה גם את פיטר פן:

(מפלים כאן נגד פיטרים)

Lhuna3

Well-known member
סיימתי עכשיו את הספר "כהרף עין" של יואב בלום, ורצתי לאינטרנט להזמין את הספר היחיד שלו שטרם קראתי (מה שכולם חושבים בי).
למי שאוהב ספרות מד"ב אני שוב אגיד שאני מאוד מאוד מאוד מאוד ממליצה על שני הספרים האחרונים שלו שקראתי:
הקבוע היחידי
כהרף עין
עכשיו יש לי רק בעיה מה לקרוא עד שהמשלוח יגיע.

It's Always Sunny

Well-known member
סיימתי עכשיו את הספר "כהרף עין" של יואב בלום, ורצתי לאינטרנט להזמין את הספר היחיד שלו שטרם קראתי (מה שכולם חושבים בי).
למי שאוהב ספרות מד"ב אני שוב אגיד שאני מאוד מאוד מאוד מאוד ממליצה על שני הספרים האחרונים שלו שקראתי:
הקבוע היחידי
כהרף עין
עכשיו יש לי רק בעיה מה לקרוא עד שהמשלוח יגיע.
מתי המשלוח אמור להגיע, יש צפי?
אולי משהו שכבר קראת ואת אוהבת? משהו שיעביר את הזמן.
אולי תקראי את The Prime of Miss Jean Brodie? :-] או שתראי את הסרט בכיכובה של מגי סמית' |חיבוק| (זמין ביוטיוב)

It's Always Sunny

Well-known member
אגב, רק עכשיו קלטתי מה כתבת פה, אז מעניין אותי מה התקציר בעלילה (דבר שאומנם אני יכולה לגגל) ולמה התחברת בספר? (דבר שאני לא יכולה לגגל :-):)

למעלה