הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

Double U

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לאריק../images/Emo65.gif

כל הכבוד לאריק, בהחלט הכי הגיע לו לזכות מבין השלושה. הגמר עצמו היה פשוט שכונה לא נורמלית. מועצת השבט - מול כל הקהל?! נו באמת. גם ראו שהם עשו חזרות על המועצת שבט הזאת בערך 100 פעם. מירית בכלל נראתה כאילו היא שיננה משפטים בעל פה. נטע לי לא ממש ניסתה לענות על השאלות, כנראה ידעה שאין לה סיכוי. אריק באמת ענה הכי טוב על השאלות. אבל בניגוד למועצת שבט האחרונה של העונה הקודמת, המועצה הזאת פשוט לא זרמה. היו מלא הפרעות מהקהל ברקע וציפיתי לקצת יותר השקעה בקטע הזה. ההדחה של נטע לי - כמה ששנאתי אותה כל העונה, ריחמתי עליה. להיות מודח ככה עם מחיאות כפיים ברקע, לא נעים בכלל. "האיחוד" - פשוט מופע צביעות מה שהלך שם. דיווה מתנצלת בפני מיכל (אחרי שבמהדורת השבט היא לכלכה עליה בלי סוף), אופיר מתנצל בפני מעיין, ובשבקין חותם על הסכם שלום עם נסרין. בגמר שנה שעברה ממש דיברו עם כל אחד ושאלו אותם על חוויות מהאי...ממש התאכזבתי. ההצבעה - טוב שלא ראו עבור מי כל אחד הצביע
וגם בחשיפת קולות, ראו את השם לפני שגיא זוארץ חשף את הקול. נו באמת. וגם מרחו את זה ממש. שמחתי מאוד שאפרת, אופיר, יואב, איגור, עידן ונטע לי הצביעו בסופו של דבר לפי מי ששיחק את המשחק באמת! מגיא, איתי ואנסטסיה לא ציפיתי אחרת. הפקות לקחים לעונה הבאה: 1. שמועצת השבט האחרונה+ההצבעה יהיו על האי!!! בבקשה!!! למרות שבכל זאת זה עבד לטובתו של אריק. 2. אם ההפקה רוצה לשלב SMSים, בהחלט אפשר לעשות את זה ע"י תחרות "השורד האהוב" ויתקבל מספר עצום של SMSים. כך גם הצופים יוכלו להשפיע על מי לדעתם הכי מתאים להיות השורד האחרון (בלי שום קשר למשחק). 3. 2 פסלוני חסינות בלבד! אחד בכל מחנה! (או יותר אם יש יותר שבטים).בעונה הזאת השתמשו בשלושה פסלוני חסינות במועצות שבט רצופות מה שלדעתי מאוד הרס מהאפקט של היוקרה של החסינות. 4. ליהוק מוצלח יותר, בבקשה. הנשים שלוהקו בעונה הזאת היו ברובן תת רמה (עיין ערך דיווה, נטע לי, אנסטסיה ועוד). 5. שהמשימות האישיות יהיו פחות על קטע של כוח פיזי. יותר על חשיבה. גם כוח פיזי חשוב אבל שלא יהיה 100% מהאתגר. זה גם מסר חיובי לצופים.

Drenthe

New member
אני מסכים איתך, בחירת הנשים הייתה מתחת לכל

ביקורת. לא ממש בחרו ב"מושכות רייטינג" או במילים אחרות "כוסיות". יש מתמודדות שלא ראויות בכלל לעבור את שלב האודישינים הראשון, כמו מעיין,מיכל, סיון, נסרין ואירית. ואם אתם שואלים אותי, לא הייתה מתמודדת "מעלפת" בעונה הזאת...

GIOVANINI

New member
לדעתי מעיין כוסית ויפה חבל על הזמן

יש משהו אולי מעצבן קצת בקול שלה, אבל למרות זאת הייתי מוכן להיות איתה :) אבל צודק היא לא מתאימה להישרדות

Imai

New member
מסכימה מאוד לגבי כל הלקחים

המשימות בעונה הזאת כבר נהיו ממש מאוסות וחוזרות על עצמן. בעונות האמריקאיות לפחות תוקעים פאזל בסוף כל משימה שבאמת יהיה אפשרות לקאמבק.

כל כך הגיע לו!

הוא שיחק את המשחק הכי נכון, בלעדיו מירית ונטע לי לא היו שם, אריק והא זה שחיבר את כולם אחרי האיחוד ובנה את הכל, בלי אריק- לא היה להם כלום. אריק הוא גאון אסטרטגי ורואים את זה בעיקר עכשיו שהוא זכה. הגיע לו הכי הרבה לזכות, הרבה יותר ממירית- כי הישרדות זה לא משחק של מי הכי נחמד, זה משחק אסטרטגיה, ולה לא הייתה אסטרטגיה. היא שיחקה בצורה עלובה. אני שמחה שהחלש ניצח, כי דרך השכל אפשר להגיע להרבה מקומות שדרך הכוח אי אפשר, דרך החוכמה שלו והנבונות שלו (הדרך להבין דבר מתוך דבר) הוא הצליח להגיע לגמר ולכן מגיע לו. והאמת שעידן די הפתיע אותי עם ההצבעה שלו אבל הראה שגם הוא יודע מה זה צדק- וזהו המשחק, מה לעשות, למירית לא הגיע לנצח כי היא לא שיחקה, היא הייתה עסוקה בלהיות טובה.

עוז 61

New member
היה אחלה גמר

הצדק ניצח!!! סוף סוף מושבעים ששמים את הרגשות בצד ומצביעים בצורה אובייקטיבית.

Lomsahne

New member
לא כתבתי פה אף פעם,אבל זה יושב לי על הלב...

אני ממש בשוק שאריק זכה בכזה רוב בחבר המושבעים.אין לי מושג מאיפה נוצר הרושם שמי שמוביל מהלכים ומי שמשקר ותוקע סכינים לו מגיע לזכות.קוראים למשחק הזה "הישרדות" לא "שקרנות" ולא "תחמנות".מירית הגיע לגמר בזכות ע-צ-מ-ה בלבד והיא הגיעה בדרך שבה כולנו היינו מייחלים להגיע,בלי לכלוך על הידיים.ולהפוך את זה שמירית בנאדם טוב למינוס?גועל נפש... הכי הכי הכי התאכזבתי מעידן,באמת החזקתי ממנו מלח הארץ אבל אחרי שהצביע לאריק שכיבכול מייצג כל מה שהוא לא מה זה ירד לי ממנו,זאת צביעות לשמה או שקרנות אחד מהשניים.אבל הכי נראה לי שזה האגו שלא נתן לו להצביע למירית. גם מיואב ואיגור התאכזבתי.החברה שנחשבו לאלה שמשחקים את המשחק בצורה נקיה {אם מישהו זוכר את המועצת שבט שבה יואב נתן הסבר על שתי שיטות המשחק והוא עידן ואיגור נכללו בשיטה אחת ואילו אריק בשיטה אחרת,פתאום הם מצביעים לו} מצביעים לאריק שבדיוק ההפך. וזה שאיגור קורא לאופיר זוהמה,מה ההבדל בינו לבין אריק?זה נבלה וזה טרפה. והכי מצחיק שזה שזכה לא יודע להדליק אש אחרי שהות של 52 ימים על אי.וזה נחשב ל"שורד" הגדול של כולם {חבר המושבעים},אני בז להם. דוגמא יפה ניתנה היום לילדים בישראל,שהדרך של שקרנות משתלמת. עזבו את זה שאריק שקרן ותחמן ברמה האישית הוא בלתי נסבל,כל פעם כשדיבר רציתי לזרוק משהו על הטלוויזיה.והוא כזה לוזר באופי שלו לא נלחם לא פייטר,הבנות חזקות ממנו פיזית וזה השורד האחרון.אבוי לכולנו.

Lomsahne

New member
הא ועוד דבר...

אם היה שווה לאריק לזכות במיליון שקל אבל להשאיר את הכבוד שלו והערכים שלו על האי ולהפוך לאחד האנשים הלא אהובים במדינה בלשון המעטה שיבושם לו.

RageBot

New member
אתה פאקינג אהבל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה אשכרה משליך מהרגשות האישיים שלך על מדינה שלמה, מה אתה אידיוט? (ספויילר: כן). אריק לא שנוא בכלל, יש הרבה יותר אנשים שאוהבים אותו מאשר אנשים שבאמת שונאים אותו, וזה משהו שאנשים כמוך צריכים פאקינג להבין.

Lomsahne

New member
בואנה אתה חתיכת טמבל...

מישהו פנה אליך ?מישהו דיבר אליך? וזה שאתה עלאק יודע אנגלית ומשתמש במילה פאקינג לא הופך אותך ליותר חכם. אל תשאל-אריק המאמי הלאומי החדש.למעשה בכלל הופתעתי שלא היה תיקו בינו לבין נטע לי.תיקו 0. אם אתה הצבעת לייצור הנאלח הזה ואני מניח שיש עוד כמה שהצביעו רק כי הוא אסטרטג טוב {אסטרטג אבל שמלכלך על ה"חברים" שלו מאחורי המצלמות ללא כל קשר למשחק אומר דברים שפוגעים באנשים גם מחוץ למשחק} אז תעשה חשבון נפש עם עצמך ותשאל את עצמך מה זה אומר עליך.דביל.

מורנו ו

New member
עזוב אותך

זה כמו לדבר עם איגור עכשיו ולנסות להסביר לו משהו כל מה שתשמע ממנו זה זוהמה ופאקינג

RageBot

New member
זה האינטרנט, לכתוב = לפנות לעולם

זה שאני עאלק יודע אנגלית? אני מניח ש100 בבגרות (עם ממוצע 113
) 766 בפסיכומטרי ושנים שאני מדבר עם אנשים באנגלית לא מסמלות כלום. אריק אמנם לא המאמי הלאומי, אבל הוא לא שנוא כמו שאתה אומר שהוא. אני אעשה חשבון נפש עם עצמי, אם אתה רוצה אני גם אעזור לך לעשות חשבון עם העודף מהשווארמה שאני אזמין ממך בעתיד.

מורנו ו

New member
שים לב איך אתה משקר אפילו מאחורי מסך

זה רק עוד הוכחה ש שאתה נמשך לשקר (אריק) יום אחד תבין כשתתבגר (עכשיו בטוח לא תבין ותתקוף ישר) מבטיחה לך שיום אחד אתה תזכור את התגובה הזאת ואז תבין על מה דיברתי.. (לפני 5 שנים אם היו רושמים לי משהו כזה גם אני לא הייתי מבינה והייתי משחקת אותה הכי חכמה)

Lomsahne

New member
וואי,אז יחסית לאחד...

עם ציונים גבוהים אתה ממש טמבל {או שבעצם שיקרת כמו האיידול שלך אריק?לך תדע.אל תדאג ממני לא תקבל פרס}. בוא רק נגיד שאריק זוכה הריאלטי הכי פחות אהוב בכל הזמנים. האמת אני מתכנן יותר על פיצרייה,מה אתה אומר כמה לקחת על משולש?שבע או שמונה שקלים?אגב,אני צריך איזה מנקה.אני בטוח במיליון אחוז שאתה תתאים לתפקיד-התקבלת.

יניבל1

New member
מה הבעיה בזה שהזוכה הוא שנוא?

זה שהמתמודד יוצר שנאה אצל אנשים (וגם אהבה, כי עובדה שהוא ניצח את נטעלי) מראה שהוא מתמודד דומינטי . גם את טוד* מעונה 15 שנאו , בגלל הדיבור הרכרוכי, בגלל השחצנות ,בגלל הסכינאות , למרות זאת ואולי בגלל הוא נחשב למתמודד הטוב ביותר שהיה בהישרדות . האלטרנטיבה שאתה מציע היא זוכה כמו בוב מהעונה ה-17 ,שמצד אחד הוא באמת המתמודד הכי פחות שנוא , אבל מצד שני זה בגלל שכולם כבר שכחו ממנו . *אין חלילה וחס שום ניסיון לשים את טוד ואריק באותו הלוול .

למעלה