בבקשה אל תעלבו - אני סקרנית...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא וזה קצת העליב אותי עד היום 😏
יודעת למה? כי אני כמעט ולא מכיר אותך, ועבורי זה יהיה "עקום", אם אחפש את החיצוניות שלך, לפני שאכיר אותך טוב יותר. כי... בינינו? את אדם ששווה להשקיע כדי להכירו על אמת.

alongrin100

Well-known member
כצפוי, אתה לא עומד מאחורי דברי הבלע שלך. (מה יש בי שמוציא ממך את התסכול והנפש המסוכסכת שלך? )
דקל... תאמיני לי שאני מכיר את כל הטריקים לנסות למשוך אדם בלשונו...
אז מספיק עם זה.
אם אמרתי שאני יודע, אז אני יודע...

EL LIE

Active member
כולם משקרים ובוגדים כל הזמן. אין הבדל בין לקרנן את הבעל ולשקר לעובד שלך שנתת עליו המלצה, להתחמק מלהחליף את החבר שלך בטירונות מתחת לאלונקה או להבריז מביקור דוד זקן סיעודי, בתואנת שווא.
לדעתי, יש הבדל עצום ברמת הפגיעה שחש האדם שמשקרים לו/שבוגדים בו.

וצרם לי מאוד המשפט הראשון שלך.
עם כל זה שאני בנאדם מאוד פסימי מטבעי והדעה שלי לגבי בני אדם לא מזהירה במיוחד, אני מסרבת להאמין שכולם משקרים ובוגדים כל הזמן. בעיקר החלק של הבוגדים. בעיקר החלק של 'כל הזמן'. אני מעולם לא בגדתי באף אחד, לא בבן זוג, לא בחברה, לא בקרובי משפחה, ולעולם לא אבגוד. ויש לי חברה שאני משוכנעת לגביה במיליון האחוזים שזה נכון גם לגביה. כנ"ל לגבי אמא שלי, למשל.
לגבי 'משקרים' אני מסכימה, אבל שוב - יש שקרים ויש שקרים. להגיד שאני 'חולה' כי אני לא רוצה להגיע ביום הספציפי הזה לעבודה כי יש שם פעילות כלשהי שאני לא רוצה להשתתף בה - זה דבר אחד. להגיד לבעלי שאני בעבודה כשלמעשה אני שוכבת עם גבר אחר - זה דבר אחר לגמרי. אם אני בתור מנהלת הייתי מגלה שעובד שיקר שהוא חולה כדי להתחמק ממשהו, אז הייתי חושבת 'חצוף'. אם אני בתור אישה הייתי מגלה שבן זוגי שיקר שהוא היה בעבודה כשלמעשה שכב עם מישהי אחרת, אז הייתי חושבת 'בן זונה'.

אז בעצם מה שאת אומרת שאת חיה עם המצב ע"י כך שאת אומרת לעצמך 'כולם עושים את זה'?

דקל נור*

Well-known member

עם כל זה שאני בנאדם מאוד פסימי מטבעי והדעה שלי לגבי בני אדם לא מזהירה במיוחד, אני מסרבת להאמין שכולם משקרים ובוגדים כל הזמן. בעיקר החלק של הבוגדים. בעיקר החלק של 'כל הזמן'. אני מעולם לא בגדתי באף אחד, לא בבן זוג, לא בחברה, לא בקרובי משפחה, ולעולם לא אבגוד. ויש לי חברה שאני משוכנעת לגביה במיליון האחוזים שזה נכון גם לגביה. כנ"ל לגבי אמא שלי, למשל.
לגבי 'משקרים' אני מסכימה, אבל שוב - יש שקרים ויש שקרים. להגיד שאני 'חולה' כי אני לא רוצה להגיע ביום הספציפי הזה לעבודה כי יש שם פעילות כלשהי שאני לא רוצה להשתתף בה - זה דבר אחד. להגיד לבעלי שאני בעבודה כשלמעשה אני שוכבת עם גבר אחר - זה דבר אחר לגמרי. אם אני בתור מנהלת הייתי מגלה שעובד שיקר שהוא חולה כדי להתחמק ממשהו, אז הייתי חושבת 'חצוף'. אם אני בתור אישה הייתי מגלה שבן זוגי שיקר שהוא היה בעבודה כשלמעשה שכב עם מישהי אחרת, אז הייתי חושבת 'בן זונה'.

את נשמעת לי כמו מישהי בשנות ה-30 שלה. חזרי לכאן בעוד עשר שנים.
עם הגיל אנחנו מבינים יותר טוב את טבע האדם ואם אתה אינטליגנט מספיק, אז גם מקבל בסלחנות התנהגויות שונות.

לפעמים יש ימים מאד לחוצים בעבודה, אז מבחינתי, עובד "שמתחלה" כי לא בא לו והוא מפיל את העומס על הקולגות שלו בזמן קריטי, זו בגידה לכל דבר. בדקי את עצמך ועברך ביושר ותמצאי "בגידות" מכל מיני סוגים.

EL LIE

Active member
את נשמעת לי כמו מישהי בשנות ה-30 שלה. חזרי לכאן בעוד עשר שנים.
עם הגיל אנחנו מבינים יותר טוב את טבע האדם ואם אתה אינטליגנט מספיק, אז גם מקבל בסלחנות התנהגויות שונות.

לפעמים יש ימים מאד לחוצים בעבודה, אז מבחינתי, עובד "שמתחלה" כי לא בא לו והוא מפיל את העומס על הקולגות שלו בזמן קריטי, זו בגידה אולי אפילו יותר בזויה מבן/זוג שרוצים קצת סקס אחר.
אני בת 37, לא יודעת אם זה מאשש או מפריך את התיאוריה שלך, שאני לא יודעת מה היא, אבל מבינה בין השורות שיש לך אחת.
הדעות והאמונות שלי לא ישתנה בגיל 47, בדיוק כפי שהן לא השתנו מאז גיל 17 ו 27. אבל אם אני אזכור בעוד 10 שנים, אני אחזור לכאן ואדווח.

אני לא חושבת שעובד ש'מתחלה' ליום (שזה מה שכתבתי בתגובה הראשונית) פוגע במישהו בצורה משמעותית.

alongrin100

Well-known member
אני בת 37, לא יודעת אם זה מאשש או מפריך את התיאוריה שלך, שאני לא יודעת מה היא, אבל מבינה בין השורות שיש לך אחת.
הדעות והאמונות שלי לא ישתנה בגיל 47, בדיוק כפי שהן לא השתנו מאז גיל 17 ו 27. אבל אם אני אזכור בעוד 10 שנים, אני אחזור לכאן ואדווח.

אני לא חושבת שעובד ש'מתחלה' ליום (שזה מה שכתבתי בתגובה הראשונית) פוגע במישהו בצורה משמעותית.
נשואה? רווקה?

EL LIE

Active member
אם זה מצבך, תכירי את יקיר, רווק שמחפש, אולי תבוא הגאולה לשניכם ולנו.....
זה מצבי כי אני רוצה שזה יהיה מצבי.
כמו שכתבתי בפוסט המקורי שלי, אני לא מחפשת להכיר לאף מטרה. אני לא מרגישה שאני צריכה להיגאל ממשהו.

למעלה