מזוכיזם או פחדנות?

את "גורמת" לי לחשוב.....

ואני בחופשששששש
אני זוכרת את עצמי כצעירה ומחפשת אתגרים, תמיד הלכתי "עם הראש בקיר" ותמיד עם אלה שלא בדיוק רצו אותי - אך אני אותם מאודדדד למה? אין לי תשובה חכמה לענות לך - ככה! אך העצוב מכל העניין - כשכבר השגתי /שידלתי וכדו..... הוא כבר לא עניין אותי האם הייתי ביצ'ית? - לא יודעת אך הייתי תמיד במרוץ תמידי והיום, ממרום גילי - אני חושבת שדי נרגעתי היום אני הולכת אחרי הלב, הולכת רק למקומות שטוב לי כן, הולכת עם רשימת המכולת שלי - זה אולי נשמע טפשי - אבל זה עושה את כל החיים פשוטים מאוד ואסביר "מצאתי" אחד שעניין אותי מאוד התחילה שיחה, עברנו למסרים עברנו לשירים ובפגישה פנים אל פנים - זה עבר לפגישות מעניינות, מרגשות הייתי במקום שהיה לי טוב, במקום של חיוכים, של הבנה, של השמיים הם הגבול............... ואחרי תקופה זה השתנה
ברגע שהבנתי שאני היא היחידה המושכת בחוטים פשוט נעלמתי!!!!!! סגרתי את הדלת - בלי לחשוב פעמיים ברגע שנעלם מהשיחות הפאן האישי ועברתי להיות "כמו אחרות"..... לא רציתי להיות שם גם כשידעתי שהוא בסביבה, גם כשידעתי שבטלפון אחד - הוא יופיע הלכתי לכוון אחר האם זה היה קשה? - כן, מאוד אבל לא חשבתי לרגע, הייתי חייבת את זה לעצמי אני חושבת שעם השנים אנחנו לומדים להכיר את עצמנו להבין את הטוב שבנו - וגם את הלא טוב לדעת איפה העוצמה שלנו ואיפה אנחנו בעצם נגררים לפעמים קשה לקבל החלטה - ואפילו לפעמים זה כואב אך היום אני יודעת שהרבה יותר קל לי להחליט אני עושה רק מה שעושה לי טוב!

אני שמחה שגורמת לך לחשוב../images/Emo88.gif

כי התשובות שלך נפלאות, ואני אוהבת אותן ואותך יותר

orsher

New member
מילה מגבר

קראתי הרבה תגובות וחשבתי על עצמי. אני חושב שהדחף לרע כמו שאת ואחרות מתארות נובע מהרצון לאתגר את עצמכן. כלומר להוכיח לעצמכן נקודה שאתן מאמינות אך לא בטוחות בה. לגבי, אני כ"כ שבור (לא עינינכן למה!
) שאין לי את הכוחות לאתגר את עצמי. אני נשבע, כשאני רואה מישהי שמעניינת אותי אני מייד מנמיך ציפיות ושולט בתשוקתי. בנוסף, יש לי מין חוק כזה שאני כמעט תמיד מיישם אותו, אם מישהי אמרה לי לא - נגמר. היא לא מקבלת ממני הזדמנות שנייה. החוק הזה הפוך לגמרי למה שאת מתארת. וחוקקתי אותי משבירות. נמאס לי מבחורות שמפספסות אותי (אפילו ברחוב או בבר אם אני מתחיל איתן שם. שיצליחו להבחין בי מתוך הבלאגן). אז את והדומות לך עדיין חזקות ומאמינות בעצמיכן. אז שאפו, ומקווה שלא תיפגעי/ו חזק מידי :)

אהממ מילה מאישה אפשר?

אני חושבת שקצת טעית בהנחתך לנשימ שכמונו (כהגדרתך). להאמין בעצמי תמיד האמנתי. לאתגר את עצמי? כן אוהבת אתגרימ ולרוב עומדת בהמ גמ, אך הנושא הזה אינו שייך לאתגרימ או לא. הוא שייך להעדפות אישיות ונהיות הלב. מצטערת שאתה שבור ומרגיש מפוספס, אבל אולי, רק אולי ואני אומרת זאת מבלי להתיימר להכירותך כלל, אולי משו בגישה שלך, לאותן נשימ איתן אתה מתחיל,משו בגישה שלך מוטעה? והאשמה (אמ קיימת) היא לאוו דווקא בהן? סתמ טיפ למחשבה:)

orsher

New member
לא

נהיות הלב האלו לדעתי נובעות מדחף לאתגר. take it or leave it ולגבי, אכן את לא מגלה לי את אמריקה (או אנגליה... סתם ביטוי ישן שחשבתי לחדש) זה ברור. וחלק מהשינוי שלי הוא עמידה איתנה מולה/ן ואמירה ללא מילים שאני פה ואם היא לא רואה את זה זו בעיה שלה. ולא שלי, שאני "לא נראה". אני צריך להסביר את המשפט הראשון? כי בעיניי זה יהיה לקדוח

רמוזי

New member
אני פשוט נמשך לקצינים ושרירנים

אז אני תמיד יוצא עם מישהו שהוא או קצין או מאוד שרירי כי זה מה שעושה לי זה - לצערי זה מוכיח את עצמו פעם אחרי פעם שהאנשים האלה הם מניוקים וחושבים על עצמם. אז מה לעשות לא לצאת עם בחור שאני חושב שהוא מהמם ? כשאני רואה את השרירים האלה על גבר או את הארונות האלה כל הכתפיים אני ישר חייב להתחיל עם הבחור לא יעזור כלום - כאילו זה הזה ולא יעזור ! לצערי הרב אני כבר כמה זמן שם לב שהם באד גייז

דפקא

מכירה קצינימ ושרירנימ שאינמ באד גייז, אז אולי זה לא קשור דווקא לשרירנימ ולקצינימ, אלא לטייפ הגברימ אליהמ אתה נמשך? :)

JamesNox

New member
דווקא הבחור הכי מתוק שאי פעם יצאתי איתו

היה קצין מסוקס עם רוחב כתפיים שני מטר. הוא היה מופיע לפקודים שלו בסיוטים, אבל אני מצאתי שהוא מתוק כארנבון.

רמוזי

New member
מה???

אני רוצה גם !!! איפה מצאת אחד כזה נורמלי ועוד חתיך הורס כזה ? לצערי השרירים שיצאתי איתם היה אכפת להם רק מדבר אחד המכון כושר ושהבן זוג יחכה עד שהוא יתפוצץ וקצינים טוב הייתי עם איזה אחד שהיה לחוץ אש שמישהו יידע ואפילו להתקשר באמצע הלילה אי אפשר כי אולי מישהו ישמע והיה אחד שחשב שהוא יכול להחליט שאנחנו עושים סקס כל לילה ואפילו נונר בצהריים בקיצור ואם אני לא עד כדי כך מכור לזה אז יש לי בעייה והיו עוד כמה שלא ממש היו כיף גדול להיות איתם אז מה אני יעשה שאני נמשך אליהם כמו מגנט למרות שעד היום אני קיבלתי מהם מרורים

רמוזי

New member
אגב למה זה נגמר בינכם ?

ואפשר לקבל איזהשהו סימן חיים מהבחור ? :)

JamesNox

New member
הבחור הוא היום בן 45

ולא שמעתי ממנו 20 שנה לפחות. נפרדנו כי הוא השתחרר מהצבא שנתיים לפני ונסע לטייל בעולם.

רמוזי

New member
וואו זה היה היה ב-1990 ?

אז אתה הרבה זמן בעסק - אני רק 8 שנים :) ודבר שני נו עצם העובדה שהחמוד שלך משתחרר מהצבא זאת סיבה לנתק קשר ??

למעלה