סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

debby12

New member
מנהל
לדעתי היו מעבירים אותה למעצר גם אם היה עליה דרכון

כי היא חצתה את הגבול לא דרך מעבר גבול מסודר שבו יש מסוף גבולות.

הנה הרשימה של 38 המדינות שלאזרחיהם המאושרים אין צורך בויזה לארה"ב
https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program. נדמה לי שהכניסה ככה מותרת רק עד למקסימום של 3 חודשים. וצריך איפשהו לרשום את הדרכון מראש (?)

מותר לעבור את הגבול בין קנדה לארה"ב במקום שבו יש מעבר גבול מסודר, עם פקידי משטרת הגירה וכו'. אסור לחצות בריצה על חוף הים.

debby12

New member
מנהל
כי, כמו שכתוב בכתבה...

מדובר בגבול הארוך ביותר בעולם בין מדינות - כמעט 9000 ק"מ, ומדובר במדינות ידידותיות. אז הם מרגישים שאין צורך בגדר

לדעתי ברוב מדינות העולם אין גדר לאורך כל הגבולות, ואפילו בישראל אין (בנגב לכיוון סיני יש עכשיו "מכשול" ואין לי מושג אם הוא מכסה על כל הגבול. בעבר זה לא היה כך - וכך הגיעו אלפי מהגרי עבודה מאפריקה.

luckydude

Active member
בין ישראל למצרים ישנה כיום גדר ״הרמטית״ לאורך כל הגבול.

קישור לויקי:

https://bit.ly/2KwMpj6

אין ברירה, מלבד מהגרים מאפריקה ומבריחים בדואיים, הכאוס הבטחוני והשלטוני בסיני חייבו את הקמת הגדר.

liat1271

New member
גלקסי S8

איפה אני יכולה למצוא במחיר טוב, מכשיר חדש, לא נעול

בשעה טובה ובעזרת הזמן, הגיע זמני לדייסון משלי

וכרגיל החיפוש בתפוז שווה ל...
השואב הישן שבק חיים והגיע יומי. אני עולה מדרגה. רוצה דייסון כמו לכולם
טוב נו עם הוא עדין שולט בעולם שואבי האבק,
יש לנו שטיחים מקיר לקיר בחדרי שינה, ובחדר המשפחה ורצפת עץ בפרוזדורים, פינת אוכל וסלון. (עץ טוב שלא יכול להישרט כך סתם, חייב טיפול עדין. יש מרצפות במטבח ובחדרי השירוטים וקירמיקה בכניסה. מדרגות גם מעץ וגם משוטחות. (באגפים נפרדים של הבית). אין בעלי חיים. אבל שלושה ילדים מגיעים לכאן תכופות והשואב אמור לנקות אחריהם. על איזה דייסון אתם ממליצים? חייב להיות קל במשקל. מדובר בהמון מדרגות בשלוש וחצי קומות. קדימה שוט. לייקים ודיסלייקים, וגם אולי המלצות למשהו מגביל. חיכיתי לרגע הזה המון זמן.- ברוך דין אמת. שילך לעולם שכולו טוב לשואבי אבק. (הובר נגרר אם מעניין מישהו
)

metm98

New member
אני מרוצה משלי - DC50

כרווק אני משתמש בו כל חצי שנה - אם צריך ואם לאו.
זה די קל משקל, ועושה את העבודה על מרצפות הקרמיקה במטבח, על השטיח במרתף, וברצפת העץ בשאר הבית.
ואם את את מרשה לפרופסוריות חינניות לבשל במטבח אז כדאי גם להעביר סמרטוט רטוב מדי פעם כדי שהרצפה לא תהיה דביקה. אני למדתי את זה בדרך הקשה.
&nbsp
&nbsp

debby12

New member
מנהל
שלא תדעי עוד צער בעניין אובדן השואב הבר-מינן

אם כי נראה לי שאת מרגישה בעיקר הקלה, לא צער. נדמה לי שאין לנו דייסון (לא אשת נקיונות אני) אבל מה שאצלנו שוס זה ה iRobot שמתוכנת לעבוד כל יום ב-8 בערב כמו שעון. בן זוגי כה מאוהב פה עד שיש לנו שניים - אחד בכל קומה.... [שוין. עדיף שיהיה לו רומן עם שואב אבק מינאטורי מאשר עם אישה אחרת מיניאטורית....]. אין לנו כמעט שטיחים אלא רק בחדר אחד, והוא מנקה את רצפת העץ מבלגן ופרווה של בעלי חיים.

בנוסף יש לנו איזה שואב אבק בגודל מלא - לא יודעת של איזו חברה אנסה לחפש אותו [כבר אמרתי שאינני אשת נקיונות]. על כל פנים - השואב בגודל מלא הוא אחד שגם חופף שטיחים. ממלאים לו מים ונוזל ניקוי במיכל והוא מתיז אותם על השטיח ושואב חזרה. המים יוצאים בסוף שחורים ביותר והשטיח מריח מעולה... הוא לא עלה סכום אסטרונומי - לדעתי משהו כמו 150 דולר (?). אוסיף יותר אחרי שאמצא אותו. אני לא מחבבת שטיחים כי הם מרגישים לי "לא נקיים" (אולי זו מין שריטה כזו של מישהו שגדלה במדינה שבה יש בלטות על הרצפה). לכן אני אוהבת את הרעיון של לחפוף את השטיח.

John the Savage

New member
הדייסון שלי הוא מדור שלא ידע כדור

קניתי אותו משומש באיביי לפני שנים רבות, ועדיין עובד מצויין. הוא החליף לי ביסל שהלך לעולמו אחרי שנתיים בערך.

אילו הייתי קונה חדש, הייתי מעדיף לצורך שאיבת שטיחים מכשיר עומד, ואני מעדיף את הדגם היותר גדול עם כח שאיבה משמעותי יותר ומיכל גדול יותר. החסרון זה המשקל אבל בשבילי לפחות היתרונות עולים בהרבה על החסרונות. מבין הדגמים הלא קומפקטיים, יש להם גירסה שהם קוראים לה מולטי-פלור והגירסה לבעלי חיות מחמד. ההבדלים ביניהם זה בעיקר מברשות שונות שמותאמות יותר לשאיבת פרווה.

אפשר למצוא למכירה גם את הדור הקודם (multifloor) או הדור הנוכחי (multifloor 2). ההבדלים ביניהם לא משמעותיים מעבר למידות ומשקל קצת שונים.

nogala1

New member
סוף המשפט שלך היה מאד לא צפוי …

אם הסרט ״ישמח חתני״ עדיין קיים בנטפליקס - גם הוא מומלץ ( והסוף די צפוי)
הוא נקרא באנגלית the women's balcony
הסרט coco מקסים גם lady bird ) אבל אני לא זוכרת אם זה בנטפליקס או באמאזון )

placid1

New member
פאודה, עשוי טוב אבל מבאס לצפות, כך שההמלצה

בע"מ....
אבל יש לי המלצה חמה לספר המורה לעברית של מאיה ערד, אם בא לך על ספר :)

אני מאוד אהבתי את פאודה, סדרה מעולה

הסדרה הבאה שאני עומדת לצפות בה, זה: בשבילה גיבורים עפים

למעלה